Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 14 hónapos kislányom napközben...

14 hónapos kislányom napközben nem hajlandó aludni. Kell-e tennem valamit, vagy hagyjam rá?

Figyelt kérdés
Reggel 9-10 közt kel, este 8-8.30 közt teszem le. Az éjszakát átalussza. Eddig aludt napközben is egyszer 1,5 órát, de most pár napja nem alszik el, csak sír, ordít. Eddig egyedül aludt el. Egyébként ebben a pár napban nem is láttam rajt, hogy álmos lenne, vagy megviselné, hogy napközben nem aludt. Mit tegyek? Ennyi az igénye?
2014. aug. 22. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért nem alszik napközben, mert nagyon későn kel reggel. Én nem vagyok ennek a híve, de azt azért nem hiszem, hogy gondot okozna. Legalábbis addig nem, amíg nem megy bölcsibe, vagy oviba. Majd akkor lesz gondja a korai keléssel és az ottani alvással.
2014. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szórol szóra azt akartam írni mint az 1-es

Keltsd hamarabb!

Több helyen is olvastam már hogy a nappali alvásnak nagy jelentősége van,sokáig szüksége van egy gyermekenek rá mert mássabb alvás mint az éjszakai!

No ne az legyen hogy holnap akkor 8-kor riadót fújsz neki,hanemm inden nap egy 10-15 perccel hamarabb keltsd míg el nem éritek a fél8-8 órát!

2014. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Eddig is ennyit aludt, plusz nappal 1.5 órát, azért nem értem. De egyébként igazatok lehet, hogy ha elkerül bölcsibe, akkor gond lesz, ezért holnaptól ébresztgetni fogom. Csak előre félek attól, hogy ha fel is ébresztem, akkor sem akar majd napközben elaludni, de majd megoldjuk valahogy. Köszi mégegyszer.
2014. aug. 23. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!