Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ti hogy altatnátok el?

Hnikolett03 kérdése:

Ti hogy altatnátok el?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5hónapos lesz,eddig 1,5óránként aludt egyedül.Mióta megszületett egyedül aludt cumival,betakartam és már aludt is.Mikor betöltötte a 4hónapot kibújt egyszerre 2foga.Azóta rémálom az altatás sem ringatásra(kiugrana a kezemből nagy hisztit levág olyankor)sem babakocsira sikít ha belerakom,a saját ágyunkba sem és a kiságyában is sír a feje már vörös de még mindig nem akar aludni pedig a szemét dörzsöli és ásít is sokat.Nem értem hogy lett ilyen nehéz,mikor az elején jól aludt.A fogára használok gélt,plusz ha nagyon sír nurofent,de nem alszik el jobban egyiktől sem,Aztmost 2-2,5fél óránként alszik néha halk zenére.De kb 15 percetés sírva ébred.Már azt hittem a tápszer nem olyan tápláló,vagy nemtudom már.Valami tipp?Éjszaka 2-4között megébred hasról hátra fordul és nézeget,beszél,volt már ilyen nálatok is?Rendszeres ez a dolog.

2014. dec. 29. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor a fiam nyűgösebb volt, és nehezen aludt el, magamra kötöttem, és sétáltam Vele. Viszonylag könnyen elaludt.
2014. dec. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!