Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Létezik még olyan szülő,...

Létezik még olyan szülő, akinek a babája 4 hónaposan nem alussza át az éjszakát?

Figyelt kérdés
sorstársak! egy kis együttérzésre vágyom. légyszi olyan csodababák szülei most ne írjanak, akiknek a gyereke első naptól fogva 12 órákat alszik és amúgy se lehet észrevenni, hogy baba van a háznál, mert egy hangja sincs, sőt kitakarít maga után is, ilyenből van bőven a szomszédságban és az ismerősök között. csak egy kis reményt szeretnék, hogy nem vagyok egyedül hullafáradt és ki fogom tudni pihenni magam valaha is. köszi!

2014. dec. 31. 12:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, én inkább csak olyanokat ismerek, akiknek sokkal később aludta át.
2014. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Az én fiam 4 évesen sem aludja àt...
2014. dec. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
18 hónapos fiú és most kezdi átaludni az éjszakát.Igen majd ki fogod pihenni magad ne aggodj. Ahogy nőtt a prücsök jobban lefoglalta magát nappal, vagy segített. Csak az éjszakákkal vannak bajok. Kitartást!
2014. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm az őszinte válaszokat, tényleg sokkal jobb kedvem lett, jó tudni, hogy nem vagyok egyedül! mindenkinek kitartást, és nagyon boldog új évet kívánok! :)
2014. dec. 31. 13:57
 15/21 anonim ***** válasza:
A lanyom egy eves mult, eddig eleteben 2 ejszakat aludt at :-) van, hogy egyszer ebred de van, hogy otszor...
2014. dec. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekem hat es fel honapos a kisfiam es eddig kb 3-4 ejszakat aludt vegig...kezben alszik el,tobb mint tiz kilo...mostanaban meg rosszabbul alszik,kb ejfelig nem hazudok husz percenkent kel...naha ot perc alatt visszaaltatom,neha nehezebben..ejszaka is kel ejfel utan negy orankent enni minimum,de van hogy tobbszor...napkozben is surun sir,sokszor semmi nem Jo neki...kulfoldon elunk segitseg nulla...igy miota megszuletett egy percet sem toltottunk kulon...a parom soha nem vigyaz ra,meg egy pelenkat se cserelt Ki...nagyon nehez...lassan kezdek az energiam vegere erni...egy honap mulva haza koltozok a picivel,mert szegyen nem szegyen nulla segitseggel egyedul nem birom...
2014. dec. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
5 hónapos - csak anyatejes - a kiskrapek, soha, egyetlenegy éjszakát sem aludt még át. A nagyon jó éjszaka csak két kelés, a rossz 6-7, átlag 3-4. Bónuszba nappal is max. 2x fél óra. Hát mi így. Az összetett mondatok komoly gondot okoznak, de azért a világ összes alvóbabájára se cserélmém el :-)
2014. dec. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
33 éves vagyok és még én sem aludtam át az éjszakát soha! Szerintem felnőttek közül is rengetegen kelnek fel éjszaka inni, vagy pisilni. Nekem is 4 hónapos a kisebbik és örülök, ha az elején van egy 4-5 órás alvás, utána 2 óránként ébred. A nagyobbik 11 éves és még mindig felkel éjszaka néha, de már elintézi a dolgát egyedül. :) Kitartás!
2014. dec. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Arlene0721 válasza:
16 éves vagyok... Van, hogy én sem alszom végig az éjszakát, sőt... Most a téli szünetben, amikor ki kéne magam aludnom a sok tanulás meg "Dumáljunk hajnal kettőig, hiszen holnap suli és tutira nem leszek fáradt kemény négy óra alvás után!", tehát most meg majdnem minden éjjel van valami bajom. (Pisilni kell, hol a takaróm, jaj de sötét van, na a szomszéd részeg már megint fölveri a lépcsőházat, hol a plüssmacim, jaj de hideg van, mi ez a negyven fok itt bent, hú de rosszat álmodtam, és így tovább.)
2015. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2,5 éves pont ma és még a mai napig minimum 1-szer de van hogy többször (ez a gyakoribb) is felébred
2015. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!