Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 6 hónapos kisfiam kb 3 hónapja...

6 hónapos kisfiam kb 3 hónapja nyugtalanul alszik. Miért?

Figyelt kérdés
éjfél után kezdi mindíg.először csak nyöszörög forog a kiságyban van hogy nem is eszik (mert szokott) és egy idő után sírva fakad.majd elalszik ezt egyszer kétszer eljátsza, aztán berakom közénk de még ott se jó neki ha elkezd nyöszörögni csititgatom ugy nem sír....(van hogy bejön) mit csináljak?miért lehet ez?mit adhatok neki hogy kicsit megnyugtassa éjjel?(Tápszeres az elejétől)
2015. jan. 16. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
enyém anyatejes, 6 hónapos, ugyanezt csinálja 4 hónapos kora óta. nem jöttem még rá az okára..talán fog, talán mozgásfejlődés...próbáltam tartalmasabbá, fárasztóbbá tenni a napirendjét, több ételt adni, Ferber módszer stb. de nincs eredménye, ugyanúgy fel kel, 23.00-kor, 01.30 körül és ha pechem van 05.00-kor és már nem is alszik vissza. nappal is nyűgösebb és nappal sem alszunk...:)
2015. jan. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Segiteni nem tudok de ez nem ritka h.elromlik a babak alvasa. Fiunke 3 hosan lett rosszabb bar 4 hosan mar 2 foga volt.17 hos (meg szopizik) a mai napig ebred 1-3x ejszaka. Kitartas!
2015. jan. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát jolenne már valami megoldás.köszi azért hogy írtatok
2015. jan. 22. 10:27
 4/4 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nekem óránként vagy féóránként kel és már kikészülök...
2015. jan. 30. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!