Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 16 hónapos lányom három napja...

16 hónapos lányom három napja a déli és az esti altatásnál sír, üvölt, nem akar aludni, holott korábban mindig eltudott. Szerintetek ez életkori sajátosság? Vagy mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

korábban csak letettük, és aludt.

most üvölt, és fészkelődik, nem akar aludni.

most az ebéd utáni alvásnál is el kellett ringatnom vagy 10percig, és akkor megnyugodott. Csukódott le a szeme. Utána betettem a kiságyba, ismét elkezdett sírni, akkor arcomat odatettem az arcához, közben simogattam a fejét és úgy aludt el.

ez kb 10perc

miért? szerintetek mi lehet a gond?



2015. márc. 3. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:

20 hósom is CSAK ringatva hajlandó elaludni, délután és este is. Du. ez kb. 10 perc altatás, este kicsivel több, 15-20 perc. Én akkor teszem csak le, amikor már tuti ellazult a vállamon, akkor nem ébred fel rá. Én már megszoktam így.

Ekkortájt (16 hósan)fogzott keményen a lányom, nálatok ez nem zavarhat be?

2015. márc. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy írtál. őszintén, nem tudom. Igaz, még csak 7 foga van és ennek is már több hónapja, és valóban kemény az ínye a szemfogaknál, de nem fehérlik neki.

az az igazság, hogy (nem tudom miért) de a fogzást zárom ki a legjobban (aztán lehet pont nem is kéne)

2015. márc. 3. 16:02
 3/3 anonim ***** válasza:
3 napja van nálunk is ez.pici kora óta egyedül alszik.szeparációs szorongás lehet,és a védőnő még azt is mondta,hogy akár egy rossz álom is lehet.sajnos nekem nem alszik el simogatástól,mert csodálkozik,feláll,nézi,hogy mit keresek az ágy mellett,mikor sosem ülök oda.egyébként nekem délben nincs baj.szerintem a 10perc nem gáz,bár én csináltam,hogy kicsit távolabb ülök,hogy lásson csak.szerintem megoldódik ez is,csak ki kell tartani,meg bemenni 5-6szor minimum
2015. márc. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!