Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 hónapos baba hajnalban...

3 hónapos baba hajnalban rosszul alszik. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
7-én lesz 3 hónapos a babám, eddig éjjel jól aludt. 8kor eszik és utána egyből alszik. Eddig 2szer kelt enni, 1-2 és 4-5 óra között Pár napja már 11 körül kel először enni és utána 2 óránként. 4 órától csak forgolódik, folyamatosan összerezzen, nyöszörög. Mi lehet az oka?

2016. jan. 4. 07:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Hasfájós nem volt? Szoptatsz? Elég a tejed? Végülis a növekedési ugrás is lehet már akár.

Az én babámnál azt hittem elmúlt a hasfájás, egy hete volt 3 hónapos és 3 napja nagyon nyűgös megint, a pocakja megint nem olyan puha, mint kellene lennie, ő is ezt csinálja egyébként hajnalban de ő a pukik miatt az biztos. Én meg azt hittem már elmúlt. :( Nem is volt olyan egyértelmű, nem húzgálta most a lábát meg ilyenek, nem is sírt.

De az egyik növekedési ugrásnál is pont ezt csinálta, sűrűn kelt és volt mikor nagyon nyűgös is volt 2 evés között alig aludt.

Mielőtt megkapta a szobáját meg azt csinálta, hogy hajnal 3-4 között nem tudott könnyen elaludni, nyűgös volt mert álmos volt viszont mégsem, ez megoldódott amikor megkapta a szobáját. Lehet a mi zajaink zavarták pont. Szóval ez nálunk mind ok (volt) a rossz éjszakai alvásra.

2016. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem volt hasfájós szerencsére. Még mindig szopizik, a tej is elég. Szerencsére az evés csak 5 percig tart és utána azonnal alszik. Csak ez a hajnali nyöszörgés zavar, pedig akkor is alszik. És nem tudom miért rezzen össze, olyan mintha megijedne valamitől. Bár ma már jobb volt a helyzet, csak 2szer kelt enni, de fél 6kor megint nyöszörgött egy kicsit, aztán visszaaludt.
2016. jan. 5. 06:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk amikor ez volt kiderült hogy melege volt, hiába ellenőriztem mindent ezerszer. Neki mégis sok volt az, amit én nem hittem annak. Szóval lehet hogy valami ilyesmi, diszkomfort. Meleg-hideg.

Vagy ami még lehet, később nálunk ez okozta a hajnali keléseket, hogy kevesebb lett az alvásigénye, én mégis ugyanolyan korán tettem le aludni, és hajnnalra kipihente magát.

2016. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!