Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hason altatom, légzésfigyelőve...

Hason altatom, légzésfigyelővel, nem lehet gond, igaz?

Figyelt kérdés
Mellettünk alszik bölcsőben (ki van ékelve, nem mozog), de nem ér össze az ággyal, van köztünk 15-20cm. Angelcare 1 lapos légzésfigyelő van a matraca alatt. Most tettem le először hason, alszik is, de félek attól, hogy esetleg a légzésfigyelő az én légzésemet is érzékeli és nem fog riasztani, ha nem venne levegőt (ugye így könnyebben belefúrhatja az arcát a matracba). Van ilyen érzékeny a légzésfigyelő, vagy engem nem érzékelne? Merjem így altatni?
2016. szept. 29. 22:56
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
3 hetes, de simán emeli a fejét, és megfordítja másik irányba, ezért aggódom.
2016. szept. 29. 22:57
 2/22 anonim ***** válasza:
15%
Nappal aludhat hason felügyelet mellet de éjszaka NE!! Túl kicsi még hozzá! Nézd meg mekkora a hatótávűlsága a légzésfigyelőnek és úgy helyezd a kiságyat.
2016. szept. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
7%

logikátlan, hogy a te mozgásod érzékelné. de ki is próbálhatnátok, hogy megnyugodj. párod kiveszi a gyermeket, te maradsz az ágyadban.


(a bölcső ha jobbra balra leng, az nem egészséges, csak jelzem, a gyerek szédülhet, hányingere is lehet.)

2016. szept. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

A buksiját emelgetheti nem lesz semmi baja, lényeg h más ne erőltesse h tartania kelljen.

Ha elfárad úgy is leteszi magát. Nem tud ártani magának :)

(ha felemeli a buksiját nem nyomhatod le, vissza az ágyra..)

2016. szept. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

2, nappal akkor folyamatosan nézni kellene ezek szerint, mikor alszik? mert máshogy ugye nem lehet észrevenni a bajt.

Ki van ékelve a bölcső, nem leng :)

2016. szept. 29. 23:38
 6/22 anonim ***** válasza:
38%

Én se tenném hasra Éjjelre.

Sajnos bölcsőhalál lehet nappal is, sőt nemrég olvastam itt, hogy valakinek a négy hónapos babája séta közben , a babakocsiban halt meg.

Viszont éjszaka mélyebben alszanak , te is alszol nagyobb rá az esély. Én nem kockáztatnék.

Egyébként nálunk is volt hogy a légzésfigyelőt nem riasztott be , mert az én légzésemet érzékelte, a kiságy 10 cm-re volt tőlem. utána messzebb raktuk a kiságyat, ez persze csak próba volt.

2016. szept. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
hát, akkor háton fog aludni, hiába alszik el könnyebben hason, nem reckírozom. Ettől nagyon félek.
2016. szept. 29. 23:51
 8/22 anonim ***** válasza:
20%
6- os vagyok. En is feltem, nem kockaztattam soha. Kulfoldon elek, itt a korhazbol hazafele ket dolgot mondtak, hogy tilos hason altatni es vigyazzunk hogy nehogy valaki megfogja akinek aktiv herpesze van ( ha elkapja az első 6 hetben, az halalos lehet )
2016. szept. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
aktív herpesz? vagyis pl ha valakinek a száján van, az ne fogja meg? ezt nem hallottam még sosem :O
2016. szept. 30. 00:01
 10/22 anonim ***** válasza:
79%

Igen!

Otthon nem mondjak ...

Az elso 6 hetben halalos lehet ha elkapja a baba, itt ket halaleset is volt nem olyan regen, ezert kapott ilyen nagy hangsulyt, es mondjak mielott hazaengednek.


Ugyhogy en maniakusan feltem ettol.

2016. szept. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!