Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2,5 éves kislányom üvöltve...

2,5 éves kislányom üvöltve zokogva ébred most már 2. napja?

Figyelt kérdés
hőemelkedése volt tegnapelott (hétvégén nekunk is meg torokfajas de egy nap alatt elmult)m tegnap reggel még 37.2 aztán az is lement neki, jó kedvűen telt a délelőtt, erre a déli alvásból zokogva hisztizve kelt föl, 10 percbe telt mire lenyugodott és egész délután nyügös volt...kérdezgettem fáj e valamilye de azt mondta nem (beszél már abszolut mint egy ovis) mértem lázat de semmi, fondoltam fáradt...erre este mikor apja fektette volna le hiaztizni kezdett h menjek be hát bementem megvártam mig elalszik. erre rá két órára ujra hiszti rohammal kelt...apja bement (mindig o szokott mer én szoptatom a kisebbet) de egyből hisztizni kezdett hogy anyat anyat anyat.. ez van most....azt mondja nem fáj semmilye...mitől lehet ez? igy egyik pillanatrol a masikra?
2017. jan. 12. 02:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez pavorra hasonlít a leírás alapján. Szinte minden kisgyereknél előfordul néha ilyen felriadás. Nem nagyon kell vele foglalkozni, meg kell nyugtatni, amilyen hirtelen ébred, ilyenkor olyan hirtelen vissza is alszik.


Sőt, még akkor sincs vele teendő, ha rendszeressé válik.

2017. jan. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Detto ugyanez. Harom napja es egyidosek.
2017. jan. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:( a pavor ejjel van nem?
2017. jan. 12. 14:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Éjjel igen, de nálunk előfordult délutáni alvásnál is a felriadás.
2017. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!