Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Olyan anyukát kérdezek akinek...

Olyan anyukát kérdezek akinek 4-5 hónapos babája van. Mennyit alszanak?

Figyelt kérdés

2017. jan. 12. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Én vagy a baba? :)
2017. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nappal 3x40 perc. Éjszaka 9-12 óra, hasfájástol függően.
2017. jan. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nappal kb kétszer egy órát, éjszaka kb 11-12 órát.
2017. jan. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-4 alkalommal aludt 30-40 percet, éjjel kb 11 órát ennyi idősen.
2017. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4 hónapos a lányom...az utóbbi pár hétben képtelen nappal fél óránál hosszabban aludni..mindig megébred...régebben legalább a babakocsoban aludt az 1-1.5 oras seta alatt. most azt sem alussza végig. Így alszik kb naponta 4×20-30 percet. Tudom hogy nagyon kevés. Éjszaka max egyszer kel de van hogy átalussza, úgy 20.30kor dől ki és 8 körül ébred
2017. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Első válaszoló természetesen a babára gondoltam.


Ötödik válaszoló: Az enyém is ennyit alszik 3-4 alkalommal 30-40 percet nagyon ritka mikor 1 órát alszik. Éjszaka általában végigalussza az éjszakát de ha nem akkor eszik egy kicsit és alszik tovább :)

Ha fent van nappal és észre veszi hogy ki mentem a szobából akkor egyből el kezd kiabálni és addig amíg be nem megyek. Szóval nem nagyon tudok csinálni semmit. :/

2017. jan. 13. 07:55
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

5-ös vagyok....hogy mennyire van el egyedül az változó.

én mindkét lányom úgy szoktattam/szoktatom, hogy ha csak "nyöszög, vernyog" akkor ugyanúgy ott hagyom, nem fogok rohanni mellé játszani. sokat ülök vele le, de akkor valóban rá is figyelek, tartalmas az együtt töltött idő. De vannak a napban bizonyos blokkok amikor nem tudok oda ülni, akárhogy is nyekeg, és ezt viszonylag könnyen meg is szokta mindkettő (ilyen pl délelőtt mikor tornázom, délután a mosogatás, este a vacsoráztatás stb) így is vannak napok, amikor a pici nyűgös, és ezért többet kell ott ülni, hiszen sírni én sem hagyom. De a férjem pl csomó olyanra már ugrik hozzá, amire én simán nem megyek még oda..tipikus nyekegés nyöszörgés, ami inkább beszélgetés unatkozás...

de tudom vannak babák akik nehezen vannak el egyedül...amikor megindulsz ki és sírni kezd, ne fordulj vissza, várj 1-2 percet, mert sokszor elterelődik a figyelmük, ha hezitálsz az ajtóban, azt érzik és akkor igencsak elégedetlenek :)

2017. jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mi a fene ***** válasza:
Az nem baj, ha nem alszik állandóan, főleg ha éjszaka 10-11 órát alszik, akkor teljesen normális.Az utolsónak igaza van, ennyi idősen találja fel magát egy kicsit a játékaival, nem kell mindenre ugrani, nem jobb vele neki, és nem leszel rossz szülő emiatt.
2017. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem ugrok állandóan ha el kezd nyöszörögni. Ha valami dolgom van csak akkor megyek oda hozzá ha már tényleg sír addig nem vagy pedig ha már nagyon hisztizik akkor odaadok neki valami más játékot vagy a cumiját és azzal el van egy kis ideig
2017. jan. 19. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!