Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kinek hogy aludt/alszik...

Kinek hogy aludt/alszik ejszaka az 5 honapos babaja?

Figyelt kérdés
Eleinte mindig este 6-kor mar elkezdte az ejszakai alvast es 4 fele ebredt reggel. Kitoltam a fekvesi idot (nagy nehezsegek aran), most este 7, 7:30 fele alszik; de most meg korabban kel :-o. Es mostanaban ejfel utan ( etetes utan) minden fel egy oraban felebred sirva. Otletek? Vagy valakinek hasonlo?
2017. jan. 13. 06:09
 1/8 anonim ***** válasza:

5 hónaposan 2-10 alkalommal ébredt.


Mennyit alszik nappal a babád? Az enyém alig aludt. Hónapokig korán kelt 4-5 között. Akkor aludt éjjel többet, mikor normálisan aludt nappal is. Ha valami miatt kimarad a második alvása ugyanúgy korán kel.

2017. jan. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valtozo, hogy mennyit alszik nappal. Altalaban 4X 40 percet 2 orankent. Csak olyan furcsa mert ezelott eleg jok voltak az ejszakaink.
2017. jan. 13. 06:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Fogzás, mozgásfejlődés is bezavarhat.

1-es voltam.

2017. jan. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha leirom hogy nalunk 6 hetes kora ota stabilan ataludta az ejszakat, akkor az mit segit a te problemadon?
2017. jan. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Leginkább semmit...
2017. jan. 13. 07:31
 6/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, az enyém 4,5 hónapos korig átaludta az éjszakát. Ahhoz képest akár 10x is ébredt ekkor. Forogni elkezdett, foga 6 hónaposan tört át lehet azzal is kínlódott már ekkor. A hátát is nézd meg, az én kisfiam akkor is jobban alszik, ha 2 foga jön egyszerre csak ne fázzon.. ha fázik felkel óránként. Sok 10 ébredéses éjszaka is volt már ezért.
2017. jan. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még ugyan nincs 5 hónapos (28-án lesz csak), de egy ideig jól aludt (negyed11-től 6ig abszolút nem èbredt fel.)

Mostanság kegyetlenek az èjszakák, kb óránként kel, már vissza se rakom az ágyába, különben egèsz éjjel nem aludnék semmit...

2017. jan. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekunk is jobb ejszakaink voltak az elejen, bar sosem aludt sokaig, de csak 2X kelt enni es aludt tovabb; De most.... Egy ejszaka minimum 5-6X ebred meg es hajnali 4 utan nem alszik vissza. :-(
2017. jan. 13. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!