Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem alszik a 10 hónapos...

Miért nem alszik a 10 hónapos lányom?

Figyelt kérdés
Születésétől 4 hónapos koráig átaludta az éjszakát, iszsz baba, majd jött egy fordulat és onantól egyre sűrűbben ébredt. 6 hónapos kora óta általában óránként kel, nekem már az is megváltás ha 2 óránként ébred. Ezt tetézi van olyan éjszaka amikor hajnali 2 óra körül felkel és nem akar visszaaludni legalább 1 órán keresztül. Biztos, hogy nem az éhség kelti fel, mert nem mindig eszik, inkább hozzám bújik vagy csak cicizik. Nagyon fáradt vagyok, főleg hogy nappal sincs időm aludni. Nem akarok panaszkodni, mert ennek ellenére sosem voltam boldogabb inkább az aggaszt hogy a lányomnak jó e ez így.
2017. jan. 18. 01:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Annyit tehetsz, hogy az ilyen fázik-melege van dolgokat kizárod, nem-e emiatt kel fel, vagy nem-e túl száraz a levegő.

De sajnos ez egy rosszabbul alvós időszak. Még lehet zajlik a szeparációs szorongás első felvonása, ilyenkor nagyon gyors a mozgásfejlődés, fogakkal nem tudom hogy álltok.

Ha néha mellette alszol, akkor nem szokik hozzá! De legalább valamivel csak pihentetőbb, ha nem kell még járkálni hozzá éjjel.

2017. jan. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet, a kisfiam kb. 4 hónapos koráig szépen átaludta az éjszakát, de utána lassan, ahogy haladt előre a mozgásfejlődésben, egyre sűrűsödtek az ébredések. Forgott, kúszott, mászni kezdett, most néha fel is áll bútorok mellett, onnan leül, + most jön 2 foga - szòval, gondolom volt minek bezavarni. "Sajnos" ez egy ilyen időszak, gondolom a te kislányod is gyakorolja a mozgásformákat, fogzik, és ilyenkor a szeparációs szorongás is jellemző, ezek miatt mind ébredhet. Az együttalvás segíthet ha már nagyon kivagy, én is alkalmazom, mert akkor bezzeg nyugi van. :) Egyébként meg csak az idő...legalábbis az én gyerekeimnél.
2017. jan. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, hogy felébred! Annyi minden történik vele, lehet most tanul forogni, ülni, fogzás és éjszaka ettől felébred. Kitartás. A kisfiam 20 hónapos és még mindig felébred.

Cumizik?

Nekem nem fogadta el a kisfiam a cumit így én lettem a cumija, fárasztó de egyszer majd úgyis át alussza az éjszakát!

2017. jan. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!