Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem alszik? (Remélem jó...

Miért nem alszik? (Remélem jó témába tettem ha nem akkor bocsi)

Figyelt kérdés
Szóval van egy 8 éves öcsém és minden reggel 4-kor kel fel és onnantól nem hagy bennünket aludni.Hétvégén is ilyenkor kel.Ha ő felkel akkor minket se hagy. Egy szobában van a szüleimmel és én a mellettük lévő szobában vagyok. Ha nem alszik akkor beszélget, susmog, suttog, röhög és ettől ki vagyok teljesen készülve. Ezt meglehet valahogy előzni?

#utálat #nem birunk aludni
2017. jan. 20. 06:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor alszik el? Nem lehet hogy túl korán és ezért pattan ki a szeme?
2017. jan. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ő biztosan ilyen. Nagyon korán fekszik le? Van aki felnőttként is felkel hajnalban hétvégén is és kipihentnek is érzi magát. Te használhatsz füldugót, hátha tudsz tovább aludni tőle.
2017. jan. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismeros....hat probaljatok kicsit kesobb takarodora inteni!Bar Az en kisocsem mindig nagyon keson aludt el,volt hogy ejfelkor is meset nezett aztan mar hajnalban kukorekolt nekunk!

De nem lehetett ra haragudni mert egy kis imadnivalo szokeseg volt:)

En akkor mar elvoltam jegyezve,es osszekoltoztunk a ferjemmel! Szoval,en 'megoldottam':)

2017. jan. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Olyan este 8-9 fele alszik el. Remélem változni fog nála ez a korán kelés vagy kinövi. Használnék én füldugót csak nincsen:( Fülhallgatóm sincs :c (Nem tudom miért de ha veszek egy fülhallgatót az elromlik 1-2 hét alatt). Bocsi, hogy e
2017. jan. 20. 18:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Olyan este 8-9 fele alszik el. Remélem változni fog nála ez a korán kelés vagy kinövi. Használnék én füldugót csak nincsen:( Fülhallgatóm sincs :c
2017. jan. 20. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!