Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ti mikor tennétek egybe őket?

Ti mikor tennétek egybe őket?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy 2,5 és fél éves lány, aki elég rossz alvó (velem sem nagyon tud aludni, max elaludni, de utána egyedül kell lennie a szobában mert zavarjuk egymást). És adott egy ugyanilyen 4 hónapos :) aki még szopizik persze, általában egyszer kel éjjel, általában a nagy is kel egyszer éjjel ki tudja miért. Meg vagyunk mi a férjemmel, akik kiköltöztünk a nappaliba a kanapéra, hogy mindkét lánynak legyen különszobája, de ez persze ideiglenes megoldás, azt szeretnénk ha össze lehetne őket tenni, hogy nekünk is meglegyen a magunk intim szférája (meg a kanapé nem túl kényelmes..)

Ami ebben akadály egyenlőre, hogy a pici kel ugye egyszer, a nagy meg mikor hogy, másik akadály, hogy a nagy sokszor odamegy napközben is az ágyba kukucskálni, játékokat bedobál, simogatja, gyűrögeti, piszkálja a szemét is pl ha nem szólok rá - egyszóval félek hogy éjjel is rámenne a picire...aztán félek attól is hogy egymást keltenék...anyósom szerint meg meg kellene várni míg a fogzás elmúlik..na de az 3 év...utána meg a szobatisztaság miatt fog kelni, szóval addig nem szeretnék várni...szerintetek? mi a jó időpont erre?


2017. jan. 23. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőség átalakítanám a nappalit és legyenek külön szobában a lányok.
2017. jan. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Biztos, hogy nem hagynám a 2,5 évest a picivel felügyelet nélkül egy szobában.Még kárt tenne benne.
2017. jan. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
atalakitani nem akarjuk emiatt mert 3 ev mulva hozzaepitunk es akkor mindenkepp kulonszobajuk lesz (mar ha ok azt szeretnék)
2017. jan. 23. 14:13
 4/12 A kérdező kommentje:
2: ok, de mi az az életkor szerinted, amikor egybe tehetőek? most semmiképp, ez világos, de mekkora legyen a pici mire összerakhatóak?
2017. jan. 23. 14:16
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem vagytok egy szobában a picivel? Úgyis kelni kell hozzá.
2017. jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Én várnék még olyan másfél évet legalább.
2017. jan. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5: úgy kezdtem hogy egyik lányom sem tud velünk aludni!!! amikor ott aludtam vele, 5ször kelt...mióta kijöttem csak egyszer kel
2017. jan. 23. 15:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Én csak a nővéremről tudok nyilatkozni,de nekik 2 éves volt a nagy,mikor megszületett a kisteso és az első naptól fogva egy szobában alszanak! Soha nem volt semmi gond, nem keltik fel egymást, és nem is piszkálta alvás közben a kicsit.
2017. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Úgy értelmeztem az írásod, hogy a nagy a rossz alvó és a picire értettem, hogy aludjatok egy szobában!
2017. jan. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem, ugyanúgy ahogy a nagy, a pici sem tud sajnos velem aludni...
2017. jan. 24. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!