Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Sírni hagyás! Kinek, kiknek...

Sírni hagyás! Kinek, kiknek nem vált be? Mit alkalmaztatok tovább?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 22. 13:53
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
33%
hhát a barátnőm is igény szerint szoptatta/szoptatja a gyerekét, soha hisztisebb és akaratosabb kölköt még nem láttam:(
2017. ápr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Még egy dolog eszembe jutott. Nem lehet, hogy egyszerűen éhes az a gyerek?

Az enyém akkor szokott sírva elfordulni a mellről, ha valami nem tetszik neki, mert túl gyorsan vagy túl lassan jön a tej, vagy ezt már kiürítette és kéri a másikat.

Inkabb a szoptatást add fel és kezdj tápszerezni, mint hogy sírni hagyod szegényt. Főleg, ha éhes.

2017. ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
16%

Valóban meglehet, h nem elég tápláló a tejed. Nincs ezzel semmi baj, ez van. Próbáld kóstoltatni vele a tápit, eltelik vele, a pocijának is könnyebb, az alvás is nyugodtabb lesz.

Te pedig nagyon jó anyuka vagy! Minegyikőnknek először van 2 hós-1 hetes-5 napos babája. Aztán 2 hós-1 hetes-6 napos. Minden nap változás van, amire senki sem készíthet fel.Szeretettel gondozd, és gondoskodj róla, h TE is kialudd magad hetente többször. Ha lehet. Kérj meg valakit, helyettesítsen, sétáltasson kicsit, míg pihensz.

2017. ápr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
na igen, a tápszert még megpróbálhatod, bár nálunk semmit nem oldott meg. azért kelt óránként a lányom hogy szopizzon hármat aztán jól elaludjon a cicin. ezt a tápszer sem oldotta meg csak az alvástréning.
2017. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Beba Sinlac-ját kapja fürcsi előtt,majd szopi és alvás.Ez a mentőöv nálam,mert először 3 ritkán 4 órát alszik,utána kezdi el az óra,másfél,2 óra ébredési játékát.
2017. ápr. 25. 17:34
 26/36 anonim ***** válasza:
92%

Különböző sírások vannak, attól is függ. Egy kis rövid panaszkodás, amiről úgy látszik, hogy el fog aludni, megengedhető, de azt csak az látja, aki ismeri a gyerekét. Ami elég nehéz lehet, ha rögtön külön szobába teszik.

Meg függ a kortól is, újszülöttet soha nem hagynék sírni, még ha nem is venném azonnal föl.


Bele lehet gondolni, hogy születésig érezte az anyja szívdobogását, körbe melegben lebegett, és egyszerre minden megváltozott.


Azok pedig szégyellhetik magukat, akik a nagyobb testvéreket oknak említik, hogy a velük való törődés miatt hagyná valaki sírni a kicsit.

2017. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Nincs testvér,7 hónapos,mellettem alszik babaöbölben nyitott oldalráccsal.Igazából most mozgásfejlődik,úgyhogy tök jó arra ébredni hajnalban,hogy a lábai a fejemben,csapkodja az oldalam,vagy négykézláb áll és ordít,hogy nem tud visszaaludni,mert ő most megfordult és erre felébredt...
2017. ápr. 25. 20:34
 28/36 Nereida3 ***** válasza:
Nem hagyom sírni. Más kérdés, ha egyedül vagyok itthon, és épp a budin ülök, fürdök, teregetek, és közben kezd el sírni, akkor lehet, hogy nem tudok azonnal rohanni, de igyekszem. Szóval max pár perc és ott vagyok. Ha már nem éhes, nem pisis-kakis, akkor lehet, hogy annyi baja van, hogy kényelmetlen neki az adott testhelyzet, vagy egy kis figyelemre vágyik. No meg aztán... melyikünk nem sír néha minden ok nélkül?
2017. ápr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 Nereida3 ***** válasza:
Most látom, hogy hét hónaposod van, ilyenkor kezd el jönni a foga, nem? Az enyém kisebb, nincs tapasztalatom, csak gondolom.
2017. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Ma láttam meg neki,hogy már majdnem áttörte az ínyét a kis foga.Pedig én úgy tudtam nyűgösködést és éjszakai keserves sírást okoz...hát,ezekszerint nem mindenkinél... :-)
2017. ápr. 27. 14:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!