Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Extrém korán dolt már ki a...

Extrém korán dolt már ki a gyereketek? Olyankor reggelig aludt?

Figyelt kérdés
2 évesemnek kimaradt a délutáni alvás, 6kor gondoltam még megnéz egy mesét aztán furdés, vacsora, lefekvés. De sajnos mese kozben "beájult". Szerintetek fog igy reggelig aludni? Nem lesz furcsa neki hogy kimaradt az esti rituálé? Járt hasonloan valaki?
2017. szept. 27. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fel fog kelni 10-11 körül és egy ideig nem fog tudni visszaaludni.
2017. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mostanában rendszeresen kihagyja a délutánit (a rituálé pedig nem változott), mégse dől ki és még csak jobban se alszik tőle este. :/

Szintén 2.

2017. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Enyém ilyenko ugyan úgy délelőtt 10-11ig aludt mintha normál időben feküdt volna le.
2017. szept. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaz kicsit nagyobb a lányom (3,5 éves) de ha nem alszik ebéd után akkor 5-kor meg szoktam fürdetni mert 6 körül kidől és reggel fél7 7-ig alszik. Szerencsére nagyon jó alvókája van 😊
2017. szept. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ezen a heten az en 2 eves kislanyom sem aludt delutan olyan 18:00-18:30kor kidölt.22:00 fele felebredt inni, dealudt tovabb reggelig. 6-kor kelt:)
2017. szept. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Végul az enyém is aludt reggelig :)

Koszonom a vàlaszokat.

2017. szept. 28. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!