Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2 hos anyukák leírnátók a...

2 hos anyukák leírnátók a napi rutinotokat a babával?

Figyelt kérdés
Gondolom nem teljessen alakult ki,csak naggyàból.Nappal nincs gond délelőtt kevesebett alszik.Délutàn alszik kb 2-3 óràt.5 fél 6 körül eszik és utàna kezdödik a bonyodalom,nézeget stb 7 óra felé elkezd àlmosodni,probàlom húzni az időt,fél 8 kor fürdés szopizik elalszik.20 percet alszik,majd 10 ig fent van,de addigra nagyon nyügös színte csak szopizna.Mi lehet a gond? Haggyam aludni fürdés előtt? Nàlatok,h van?
2018. jan. 4. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk is hasonló gondok voltak! De aztán előbbre hoztam a fürdetést, mert nagyon felébresztette! Most a 5-6 körüli etetés után fél-3/4 órával fürdetem, így teljesen nyugodt! 8-9 körül eszik még aztán alszik reggel 7-8-ig! Napközben minden evés után fent van 1-1,5 órát, majd a következő evésig ugyanennyit alszik is! Kitartást nálatok is kialakul majd! :-)
2018. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! 10 hetes a picim. Kb este 10-fél11től alszik reggel 7ig. Van hogy eszik és vissza alszik még valamenyit(van hogy 3 órát!!) van hogy fent marad és 1-1,5 óra után alszik csak vissza, akkor 2.5 -3 órát alszik. Utána fent van kb 2-3 órát (ma 4et volt fent), majd megint alszik 2.5 -3 órát. Este 5-6 körül szokott ébredni és így szokott 10-11ig fent lenni. Elég változó amúgy a napi rendünk, remélem hamarosan jobban beáll.
2018. jan. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam uaz mint az elsőnél. Előbbre hoztam a fürdés. Előtte etetem. Simán utána alszik, csak etetem éjjel meg pelenkazom. Gyakorlatilag magától alszik éjjel vissza. Reggel kb 8ig bírja igy.
2018. jan. 5. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat körül van nálunk fürdés, attól függően meddig alszik. Előtte eszik egy kicsit így nem nyűgös fürdés alatt. Aztán nyolc körül alszik el vacsi után. Ebben az időben már nincs olyan játék ami felpörgeti (pl játszószőnyeg) inkább mese éneklés hinta ringatás.
2018. jan. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sziasztok.Ma úgy alakult,h 16-15 re jött ki a délutàni evés.Aludt kb 30 percet 6 kor fürdés most elöbb.Fürdés utàn hisztizett a ciciért,de lett volna még legalàbb egy óra az evésig.Megszoptattam,elaludt.Aludt kb 20 percet.Majd 8 kor evett 160 at,nem aludt el.9 kor megivott még 120 at.Fél 10 kor aludt el.Mennyit eszik esténként nàlatok?
2018. jan. 5. 22:24
 6/7 A kérdező kommentje:
Napok óta föleg délutàn,nem a következő etetésig alszik,előtte kb fél egy óràval kel fel és nehezen birja ki.Pl eszik 11 órakor fent van kb egy óràt következő etetés ügye 2 órakor lenne,de megébred 1 óra körül és màr enne is.Növekedési ugràs lehet,vagy nem elég tàplàló az anyatejem?
2018. jan. 5. 22:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok! Biztos növekedési ugrás! Nekünk is volt egy ilyen időszak pedig mi tápszert eszünk! Olyan nem létezik, hogy nem elég tápláló a tejed, ugyanis az igazodik a baba igényeihez! Ne aggódj, minden rendben! Főleg ha a napi mennyiséget ill. a felett megeszik és fejlődik is szépen! :-)
2018. jan. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!