Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Valaki járt már így gyermeke...

Valaki járt már így gyermeke műtéti altatása után? Hogyan oldotta meg?

Figyelt kérdés
Kisfiamat műtötték, és azóta (pár napja) nem akar aludni, korábban 10 órát aludt éjjel, most 4-et, sírva szalad ki, lehet, hogy fél a sötétben, de ha volt valaki hasonló helyzetben, kérem, adjon tanácsot.
2018. okt. 1. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem voltam ilyen helyzetben, de ha fel a sötétben, akkor egy éjjeli lámpa segíthet
2018. okt. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mindenképp megpróbálom, csak az eddig szuperalvó gyerekem ilyeneket produkál, nem értem, altatás vagy trauma?
2018. okt. 1. 08:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos trauma műtét előtt. Mondtátok altatás előtt, hogy aludni fog?

5 éves fiamnak kb egyik napről a másikra lett vakbélgyulladása, fel sem tudtuk készíteni mi vár rá. Műtét után ugye a seb, a mozdulatlan pihenés megijesztette. Egy ideig amíg fjdalmai voltam a gyógyszertől aludt. Na de utána nem akart aludni félt, rettegett.

Éjjeli fénnyel aludt, és sok mesét olvastunk erről tesz vesz város doktor doktor volt a kedvence.

2018. okt. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg mindkettő. Hogy ébredt az altatásból?
2018. okt. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Sírva szalad ki? Aludjon veletek!
2018. okt. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem volt ilyen, de részletesen elmondtam neki mi fog történni műtét előtt és után. Lehet ez segített.

Nálatok utólag lehet megpróbálni feldolgozni a traumát. Olvass róla meséket, beszélgessetek a dologról, hagyd égve a lámpát.

2018. okt. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem volt lehetőségem elmondani neki, mert nem hallott, ezért volt a műtét. Mikor ébredt, menekülni akart, de pár percig volt csak ilyen zaklatott. Első naptól, hogy hazahoztuk születésekor, saját szobájában alszik egyedül, így nem tudom, menne-e a közös alvás, de megpróbálom, ha az éjjeli lámpa sem elég. Köszönöm a válaszokat!
2018. okt. 1. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!