Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Tanacsokat s kinek milyen...

Bumpyka kérdése:

Tanacsokat s kinek milyen tapasztalata lehet, esetleg valami otlet? Megoldas valakinek? 7 honapos kislanyom nem alszik ejjelnte, nem tudom mar mi tevo legyek este 7 utan pancsi, etetes s agy van hogy eljatszik aztan bealszik bar ez nagy ritkasag.

Figyelt kérdés
Elejen meg ment de most ha nincs ott apa vagy anya nem alszik el. S mihant elhagyjuk szobat azonnal felkel s sir, toporzekol mig visza nem megyunk melle, van hogy elalszik 1 orara aztan felkel s aktiv kb ejfelig sokszor az autokazas nyugtatja meg s aztan ejjelente minimum 3x felkel ilyenkor cumit viszarakom s iszik egy kicsit s okesMost varjuk a kistesot s immar az 5 honapban. Valahogy megkell oldanom az altatast mert elegge kimerito nekem is s fellek ha kisteso megerkezik senki nem fog aludni .

2018. okt. 15. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom akkor aludt ilyen éberen ha éhes volt. Amit tele lett a poci aludt mint a bunda. Esetleg a foga miatt lehet nyűgösebb még. Próbálj adni neki estére egy kis nurofent ha valóban fogzik.
2018. okt. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Délután mikor és mennyit alszik?

Az ágyban miért játszik? Sötét van a szobában? Az esti etetés hogy zajlik? Zaj van, mászkálnak körülötte?

Lehet nem fárad el eléggé estére.

Nálunk 7 hónapos, 2x alszik napközben, délelőtt 11 körül 30-60 percet, délután 3 körül 30 percet. Este 18:45kor van fürdetès, addigra totál elfárad. 19:00kor vacsi, ami a szobájában van félhomályban, csendben megeszi, szinte mindig belealszik, de ha nem, akkor is berakva az ágyba húzza is a fejéhez az alvókáját és mehetek ki. 19:15re mindig alszik és már egy ideje átalussza az éjszakát.

2018. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagyis szülés utáni 2. hónapban terhes lettél????
2018. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze, szaporodnak.
2018. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Regel felkelunk kb olyan fel 8korul..aztan mivel ejjel nem iszik tejet reggel az az elso h tejet csinaljak addig jatszik..aztan tej meg egy kis jatszas s 10korul max 11 elalszik ez valtozo van h 1 van hogy 2 vagy max 2 es fel orara..aztan ebed bar eszunk fott kajat is aztan jatszas vagy kint seta s megint tej 3/4korul megint elalszik ekkor is szinten valtozo de van hogy fel orakra de altalaban az az egy ora mindig megvan aztan ha felkel gyumolcaot szoktunk enni s aztan jatszas s 7korul mar nyugos akkor pancsi s amint az elobbieket irtam..fogak 2 mar kint van s akkor mikor a 2 kijott betegek is voltunk..esti altatasnal mar nincs jatszas s igen felhomaly van s van hogy egesz ejjel is ugy hagyom a kisvillanyt..pl ma is elaludt 7kor,aludt egy orat aztan felkelt parom s en altattuk egy orat aztan mihant felkeltunk az agybol mert mi agyunkban altatjuk el napkozben is ott alszik el s mikor elaludt esti alvasnal atteszuk kisagyba azonnal felkelt s sirt,toporzekolt mig kezdtuk elorol aztan mar mar ott tartunk agyba kell vele mennem mert ha nem vagyok ott orankent kel s nem alszik vissza mig nincs ott valaki
2018. okt. 15. 23:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fárad ki eléggé estére, a nappali alvás meg lehet így sok neki.

Van, akinek a délutáni-esti gyümölcsözés bántja a gyomrát.

2018. okt. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Adj neki estére tejpépet,vagy kekszes tejbepapit.Lehet kapni jó éjszakát bébiételeket.Ezek laktatóak,és nem ébred fel arra,hogy éhes.Nyugodt , csendes legyen az alvóhelye,esetleg valami halk babaaltató zene szólhat neki.Tegyetek be neki valami kis alvós játékot,plüssmacit például.
2018. nov. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!