Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kilenc hónapos kisfiam felébre...

Kilenc hónapos kisfiam felébred éjjel és nem is akar vissza aludni?

Figyelt kérdés
3 hónapos kora óta mondhatni szinte végig aludta az ejszakákat, persze vannak napok akkor felriad,de egyből vissza is alszik. Most viszont nem tudom se napközben, se este betenni a kiságyba mert egyből elkezd sírni.Születése óta abban alszik amúgy.Babakocsiban altatjuk el és utána tudom áttenni a kiságyba. Nappal és este is. Éjszaka felriad, és nem is akar vissza aludni. Sőt, nem még csak leülni sem lehet vele csak menni menni és menni fel alá a lakásban. Így már éjszaka is a babakocsiban altatom vissza. Járt már így más is? Átmeneti ez csak?

#felriad éjjel
2019. jún. 20. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Eloszor is az ejszaka alvasra valo. Nem szabad menni menni vele ejszaka a lakasban. Legyen sotet es csend. Ha jatszol vele ejszaka az csak ronthat a helyzeten. Fogzas, mozgasfejlodes csinalhat olyat h ejszaka folebred es nem alszik vissza akar tobb oraig. Vannak ilyen napok nalunk is, 14 hos. A babakocsival valo altatassal szerintem nincs gond amig elfer benne. Valaki 2 eves korig olben altat. Legalabb nem kell cipelned a sulyat.
2019. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majdnem minden gyereknek vannak rossz alvós időszakai. Az én gyerekem is ilyen volt, még homeopatához is elvittem már végső elkeseredésemben (de minek). Ez csak átmeneti, persze senki nem tudja megmondani, hogy meddig tart. Nálam is volt babakocsiban altatás, autókázás, és sokszor köztünk aludt. Kinőtte. Most tizenévesen bezzeg van hogy reggel tízig is alszik, ha megteheti, igaz, éjfélkor fekszik. Időszakok jönnek, mennek, minden elmúlik egyszer.
2019. jún. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 9 hónapos a kislányom,ugyanebben vagyunk 2 hete. Talán 2 nap volt eddig hogy evett és vissza aludt. Egyébként mikor felébred, megetetem és ha nem alszik vissza akkor bele teszem a hintába és vissza altatom nagy nehezen.
2019. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ!Még a mi ágyunkra sem tudom lefektetni, sehova se mert egyből sír ha vízszintesbe kerül. Nem is értem... Egyedül a babakocsiban nem sír... Eddig. Remélem ezt most nem kiabáltam el. Ölben nem tudom ringarni pedig próbáltam, de vagdossa magát ide oda, ráadásul több mint 10 kiló. Olyan sokszor mintha magánál sem lenne, mert nem tartja magát, el van ernyedve a kis teste. De ahogy leülnék vele arra sírással reagál. Ekkor jött a babakocsi, a megmentő. Hát bízom benne, h ez csak átmeneti időszak. Amúgy erősen fogzik, a két felső mostanában fogja áttöri az ínyét.
2019. jún. 20. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!