Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell használni a terpeszp...

Hogy kell használni a terpeszpelust ill a hevederes (ricsi) terpeszpelenkát?

Figyelt kérdés

meg van különböztetve az eleje és a hátulja?És akinek azt mondta a doki,hogy éjjel nappal hordania kell,az egész nap szó szerint rajta hagyta a babáján?Ilyen dög melegben is?

1b-s a csípője(kicsit éretlen),akinek ilyen volt,mennyi idő után jött rendbe?


2010. júl. 11. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ok nélkül mondja az orvos,hogy éjjel-nappal legyen a babán! Ha azt akarod,hogy rendbe jöjjön,akkor fogadd meg,amit mond. Van akinek fél év alatt rendbe jön,van akinek egy év is kell hozzá. De ha csak néha adod rá a pellust,akkor lehet,hogy sose.
2010. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem feltörte agyerek combját, pedig három méretet is próbáltunk.


Az eleje az, amelyik oldalt picit rövidebb, a hátulját rá kell patentolni, nem tudom, h érthető-e:)


Én egyébként nem használtam, hanem textilpelust összetekertem, és azt tettem a peluson kívülre a fiam lába közé, a body megtartotta, csak egy számmal nagyobb ellett, mint amit addig hordott.

2010. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Természetesen nem ellett, hanem kellett:)
2010. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Találtam egy képet, pont így teszed le, erre a gyereket, és ami alul van, az a rövidebb, az az eleje, ami felül vastagabb, azt patentolod rá.


[link]

2010. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jaj istenem ilyen melegben nehogy ezt add rá.Gyógyszertárban lehet kapni,kantárosat,csak a lába között van betét,és textil a kantár része.Nem drága.Én is azt használtam ugyanolyan jó.
2010. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Erre gondoltam.

2010. júl. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ezt használtuk. Tépőzáras ez a fajta, s elöl kell lennie a tépőzárnak. Kb. 3hónap alatt jött rendbe Manócska csípője. Éjjel-nappal rajta volt, szerencsére mire jött a nyár, már rendbe is jött a csípője. Kitartás!!!
2010. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy a neylonost vedd! A Ricsi a legjobb,pamut,jól szellözik és tépözáras. Gyógyászati segédeszköz boltban vegyél ilyet. Az utolsó linken van ez.
2010. júl. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor nem adtam rá,ha mentünk valahova. Itthon rajta volt,éjjel-nappal. Egy rövidnadrágot adj alá,mert kidörzsöli a combját.
2010. júl. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos azt mondta, h éjjel-nappal , akkor az azt jelenti h csak fürdéshez szabad levenni, sajna nekünk is kellett használni 2 hónapig, de nem volt elég és most már 2 hete kengyelben van. Neki is 1b volt a csípője, nagyon sokat tornázzatok( mi pelenkázásonként 60-80 tornát csináltunk, javult neki sokat de nem eleget). kitartás és jobbulást!És hidd el ez nem zavarja a babádat és így vissza gondolva bár nekünk is csak a terpeszpelus kellene.
2010. júl. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!