Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vegyem rá a páromat,...

Hogy vegyem rá a páromat, hogy foglalkozzon a családjával?

Figyelt kérdés

Tény, hogy sokat dolgozik, de ha lenne ideje a gyerekekkel (5 éves és 2 hónapos)foglalkozni, akkor sincs velük. Haza jön munkából, és tévézik vagy felmegy a kocsmába. Ha pihenőnapos, akkor ugyanez. Ha a kezébe rakom a picit, akkor 2 perc múlva már lerakja és otthagyja, ha az 5 éves fiam odamegy hozzá, hogy ez+az, akkor őt is lepattintja. Míg itthon van, csak a naggyal veszekedik, ordít, meg szívózik vele. Aztán lelép. Kocsma egy nap min. 3-szor(darts, haverok, sör). Ha meg kicsit becsiccsent, elviselhetetlen. És akkor csodálkozik, hogy nincs kedvem, se erőm oda bújni hozzá. Én már ezt nem bírom. Hiába mondom neki, nem érek el semmit. Se szépen, se csúnyán, se viccesen. Mit csináljak?

Egész nap egy percre se állok meg, nincs időm semmire, segítségem meg nincs. (Anyám is most lépett le apám haverjával)Legalább annyit megtehetne, hogy lefoglalja valamelyik gyerekét, hogy kicsit többet tudjak foglalkozni a másikkal.

Ti hogy látjátok? Van remény? Hogy érhetném ezt el?


2010. júl. 13. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Én úgy látom, hogy rossz embernek szültél gyerekeket.
2010. júl. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Gondolom nem a gyerekek születésekor alakult ki ez a "jó" szokása... napi 3-szor kocsma? Azt hiszem ez már késő bánat... miért szültél neki másodikat is? Én komolyan nem értem ezeket az eseteket...

Az én férjem is sokat dolgozik, mégis hazaérés után az első dolga, h a lányával foglalkozik. Az első perctől így van, 21 hónapos lesz a gyerekünk és nem csökkent a lelkesedése. Emellett eteti, pelenkázza, játszótérre megy vele, felkel hozzá éjszaka stb - első perctől ezt is Ha szabadideje van, azt velünk szereti tölteni, nem tőlünk külön. Persze nálunk is vannak "külön utak", egyszer ő, egyszer én ül be vmire a barátaival, és ha sikerül pesztrát szerezni, akkor együtt megyünk szórakozni. Szerintem ez a normális, vagy lehet, h csak szerencsés vagyok?

2010. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%

Mi is ugyan úgy vagyunk a párommal mint az utolsó vàlaszoló, a gyerek az első ha haza ér, foglalkozik játszik vele, ha elszeretnék menni valahová vigyáz a lányunkra akár egész nap, éjjel felkel hozzá, mindenben segít, még takarít is, igaz eljár de csak pokerezni hokizni vagy vizisízni.

Én a helyedben otthon hagynàm fél napra a két gyerekkel, hogy igenus foglalkozzon velük mert az ő gyerekei is, vagy vigye magával a nagyobbat!

2010. júl. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanolyan a párom, mint a második válaszolónak. Én tudom, hogy szerencsés vagyok. A legjobb apa.
2010. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!