Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszer után mennyi idővel...

Tápszer után mennyi idővel kell itatni és milyen mennyiségben a babákat?

Figyelt kérdés

eddig anyatejes volt, most nem tudom, gondoom ilyen melegben kell itatni őket... de kb. mennyi vizet adjak neki és evés után mennyi idővel szomjaznak meg átlagban?

mire kell odafigyelnem? 3 hónapos


2010. júl. 13. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem annyit adj neki inni amennyit kíván,inkább sűrűbben kínáld meg.Az én babám előfordul,hogy tápszer után egyből kér inni is.
2010. júl. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam szintén 3 hónapos és amióta tápszeres sokkal többet iszik. Nem igazán foglalkozom azzal, hogy mennyi idő telik el evés után, van úgy hogy közvetlenül utána iszik a tápszerre. Azt, hogy mennyit adhatsz neki úgyis látni fogod, mert akkor sokat bukik vissza. Ha nagyon mohó akkor elveszem tőle többször itatás közben. Most, hogy ilyen meleg van napi 200-300 ml vizet iszik meg a kaja mellett. Próbálok neki annyit és ahányszor csak lehet adni főleg most! Teát nem kap, csak a tápszer és a víz.
2010. júl. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom még evés előtt kér néhány korty vizet. Ha ezt nem kapja meg, akkor inkább ordít, de nem eszi meg a tápot. Ha ihatott, akkor nyugodtan megeszi az adagját. És még evés után közvetlenül újra kér inni. Ha a sorrend így megvan semmi gond. Mosolygósan elszunnyad, vagy éppen játszunk evés után. (14 hetes)
2010. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm!!!!

akkor megkíbálom ezentúl evés után is.

2010. júl. 14. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!