Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt szoptatós anyukák,...

Tapasztalt szoptatós anyukák, mikor kimarad egy szoptatás kifejtétek a cicit?!

Figyelt kérdés
Amikor egy gyümölcs vagy főzelék kivált egy étkezést, akkor ti kifejtétek a cicit? Vagy nem és több marad a következő szopizáshoz?
2010. júl. 14. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.én nem fejtem ki,ha már kimaradt egy étkezés,eleinte több maradt a következő sz1opizáshoz,de pár nap alatt átáll a cicid és kevesebb lesz a tejcid.pont annyi amennyire a babádnak szüksége van.

mi elmúltunk 1 évesek,még reggel-este cicizünk,de mindegyik étkezésnél így csináltam.

2010. júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az elején mindig fejtem, de akkor a köv evésnél nem tudott csak keveset enni. Aztán egy idő után abbahagytam a fejést, így mindig normálisan tudott szopizni utána. Ez már egy hónapja így megy.
2010. júl. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy csinálom, hogy miután megette a gyümölcsöt, főzeléket, megszoptatom, azaz megitatom. Nyilván, így nem szopik annyit, mintha a teljes étkezés szopi lenne, da valamennyit, egy ivásra valót azért igen. Ha nagyon tele maradna a mellem, és keménylenne, biztosan fejnék le belőle annyit, hogy könnyebbedjen, de egyébként nem. Beáll magától is.

Második babánál már sosem fejtem. Elsőnél is csak tejszaporítás céljából.

2010. júl. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Én is csak tejszaporítás céljából fejnék, mindig attól félek,hogy kevés lesz a tej neki! Köszönöm a segítséget.
2010. júl. 14. 13:21
 5/5 anonim ***** válasza:
szia én kifejem és beteszem a fagyiba ha olyan hamit csin neki (főzelék gyümi.pép) abba beleteszem:)
2010. júl. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!