Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom sok ilyen kérdés van...

Alexa1026 kérdése:

Tudom sok ilyen kérdés van már fennt de konkrétan erre nem találtam. Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Pár napja jelentkezett nállam hányinger egész nap rosszul voltam. Hasmenéssel eggyütt jött. Azt hittem csak elrontottam a gyomrom. De most ott tartok hogy reggeli hányinger nagyon erősen és néha ilyen mindjárt megjön a mensi érzés. Nekem 1 éve volt terhességem de sajnos a 10 dik héten elvesztettem :( tervezzük a babát a párommal de nem úgy hogy úristen minden áron baba legyen. Reggelre hasmenésem van most is és kívánom a gyümölcsöket. Teszt sajnos negatív lehet csak korán csináltam meg.a kérdésem az az lenne hogy másnak volt ilyen terhesség alatt? Köszönöm a válaszokat.

2019. okt. 20. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Akármi lehet, te magad is mondtad, hogy korán teszteltél. Ki kell várni, senki nem tudja neked a választ. Ha nem védekeztek, lehetsz terhes. Ciklus végén kiderül.
2019. okt. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha korán csináltad, nem biztos, hogy valós értéket mutat. De ezek a tünetek nem a terhességtől vannak, ha az vagy sem. Túl koraiak lennének.
2019. okt. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

A rosszullétet, a hányást a HCG okozza.

A teszted negatív.

Vagyis nincs HCG benned.


Ergo mástól van a hányás.

2019. okt. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kora terhes tünetek nincsenek. Tessék googlen informálódni a teheerbeesésről.
2019. okt. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Igen, lehetsz terhes, ha nem védekeztek. De a tüneteket valószínű inkább más okozhatja. A gyümölcsöket meg feltételezem a vitamin tartalmuk miatt kívánja a szervezeted.
2019. okt. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az első terhességemet sem mutatta ki a teszt csak az 5 dik hétben de rosszul léteim voltam.
2019. okt. 20. 13:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Látom, mindenképp azt szeretnéd hallani hogy igen, terhes vagy. De ahogy írták is, a tünetekhez még korán van, ha negatív a teszt.

Ha ennyire biztos vagy magadban akkor minek tetted fel a kérdést?

"de nem úgy hogy úristen minden áron baba legyen"


De, szerintem meg igen.

2019. okt. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6 hetes terhes vagyok! :D
2019. okt. 30. 20:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Ez igen jó hír! Jó egészséget!
2019. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!