Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez már tapsolásnak...

Szerintetek ez már tapsolásnak minősül?

Figyelt kérdés

Jóideje mutatgatom már a tapsolast, de eddig nem igazan erdekelte. Pár napja, viszont a pelenkazon elkezdte utanozni. ( 9 hot töltötte minap). Esetlenül, és nem nyitja szèt a tenyerét, de próbalja összeütögetni s kezeit. Van mikor csak úgy elkezdi, de arra hogy “tapsi-tapsi” meg folytatja. Van hogy a fejét is úgy rázza mint a kis kezét, mert szerintem nem tudja még igazán koordinalni a mozgást, nagyon édi, ahogy igyekszik :) de azért az igazat megvallva nem sok példa volt még esdig erre: Igazabol olyan is volt hogy mondtam neki hogy, de vagy elkezdte vagy nem.. inkább nem mint igen, de van ellenpélda is. Eddig főleg a pelenkázón csinálta meg.

Mi pá-pázgatni nem szoktunk, persze azt is megmutatjuk majd lassan, de ez úgy jobban előkerült.

Első gyerek, úgyhogy nem tudom mit várjak, csak azért kérdem, hogy ez vajon számit-e már?



2019. okt. 28. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Vajon egy ember írja ki ezt a sok tapsikolós kérdést, vagy lett itt valami tapsi divat a gyk-n? Szerencsétlen gyereked még a tenyerét se tudja kinyitni rendesen te meg folyamatosan erölteted rá ezt a hülye tapsolást! Nyugi már, nem ettől lesz kitűnő tanuló, hogy hamar megtanul tapsolni!
2019. okt. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Egyes, amíg a védőnőnek ilyen fostoba kérdéseket kell feltennie, hogy nézegeti-e magát a tükörben, tud-e tapsolni, pápázni, puszit dobni, addig lesznek anyukák, akik ezen stresszelik magukat.

A nagyfiam egy eves múlt, mikor hajlandó volt tapsolni, vagy magától puszit dobni, tisztára irreálisak ezek a kérdések.

Főleg, hogy nekünk egy tükör van a lakásban, az is a mosdó felett, megcsak fel sem érné...

Kérdező,tojd le ezeket az ostoba kérdéseket, ha védőnő kérdezi, mondj igent azt békén hagy.

2019. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 igen, a mi védönönk is kérdezte, de azért annyira nem voltam rákattanva, hogy betanítsam neki.
2019. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem tanitottam be egyiknek sem, nem bazári majmok végül is. Ezt a pápá dolgot is elég gáznak tartom amúgy is, sosem köszönt így a nagyobb senkinek.
2019. okt. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!