Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit csinaltok napkozben...

Ti mit csinaltok napkozben ebed allapotban a 4 honapos babatokkal?

Figyelt kérdés

Nem napirendre gondolok, hnem jatek, lefoglalas. Csak azert kerdezem mert neha ugy erzem h nem foglalkozom vele eleget, nem kap eleg ingert a fejlodeshez v ilyesmi... tudom h neki maga a vilag is oriasi ingerforras, de ugye tudjuk h kell a babakkal foglalkozni h fejlodjon, stimulalodjon...

Szoval ti miket es mennyit foglalkoztok a babatokkal aktivan?



2019. nov. 4. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idosen még minden elég neki beszelj hozzá h mikor m8t csinalsz hallgasatok zenet es tedd sokat hasra oleld szeresd. Kb ennyi :) es latni fogod mikor keves neki a szokasos körök. En most 1 evesn latom h kicsit több ingerre van szüksége.
2019. nov. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Éberre gondoltál, nem?


Amúgy nálam ugyanez, csak 2.5 hónapos.

Nagyon jó baba, és tok ciki nem tudom miket csinálhatnék vele vagy hogy elég-e amit szoktam.


Lerakom a Játszószőnyegre, ott kicsit játszunk, hasra rakom, de úgy pár perc után sír, gondolom elfarad tartani a fejét huzamosabb ideig.

Ölembe szoktam még venni úgy, hogy be van hajlitva a lábam és felrakom a labtartora, ő pedig így szemben van velem. Ilyenkor mondokazok neki vagy énekelek.

2019. nov. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Adj a kezébe kulonbozo formaju, anyagu dolgokat :)
2019. nov. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Játszószőnyegen különböző tárgyakat teszek elé, nyúl érte, tömi a szájába. Sokat van hason, forgatom (habár már fordulgat magától is, de még elég bizonytalan), házimunkát is akkor tudom csinálni ha ébren van, szóval viszem magammal, énekelek, mondókázok neki. Illetve nagyon jó ebben a korban a baba masszázs, legalább is az én kisfiam szereti ( 4,5 hónapos)
2019. nov. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!