Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most 5 hónapos a kisfiam, még...

Most 5 hónapos a kisfiam, még csak szopik. De télen, amikor nem csak szopizni fog, addigra mennyi gyümölcsöt és zöldséget fagyasszak le? Milyeneket, és hogyan? Vagy ha megveszem majd az IGLO termékeket, az nem jobb?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is az iglókat javasolták...,de a kisasszony csak a bébiételt hajlandó megenni!Már azt is kipróbáltam hogy én megfőztem és bébiételes üvegbe raktam akkor sem kellett!Szóval szerintem előre ne fagyassz,mert nem tudhatod!


Nekem nagyon rosszul esett hogy nem jó amit én készítek neki,pedig csináltam fűszer nélkül...a mi kajánkból...és semmi nem jó,csak a babakaja!másfél hónapja kanalazunk!

2010. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Képtelenség szerintem annyi cuccot lefagyasztani, amennyi egy egész télen (pontosabban ősztől tavaszig) kell majd a gyereknek. Inkább olyat érdemes, amiből nem kapsz mélyhűtöttet, vagy ha van is, drága, pl. barackot, sárgabarackot, stb.

2010. júl. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!