Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatós anyuka használhat...

Szoptatós anyuka használhat parfümöt?

Figyelt kérdés
lehet-e ennek valamilyen következménye?
2010. júl. 18. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez most komoly?Gondolom nem a melledre akarod fújni...úgyhogy persze hogy lehet:)
2010. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

max. fintorog a babád, meg tüsszög:)

én mindig a hajamra fújok, vagy ha itthon a párom, a hátamra fújatom, hogy ne a parfümtócsába fúrja a babám az arcát. egyes háklisabb babák állítólag nem fogadják el a cicit, ha nem a megszokott illata van; az enyémet sose zavarta, tök mindegy volt, milyen szagom van:)

2010. júl. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Azt mondják az okosok, hogy az első hónapokban nem ajánlott parfümöket használni, hogy a baba megismerje az anyukája illatát. :)
2010. júl. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az első 4-5 hónapban nem használtam, utána is csak ritkán. Nem is tudom, valahogy terhesség alatt leszoktam róla, mert akkor hányingerem volt az illatától. Ha használsz, ne fújd a nyakadra...
2010. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem használtam, még most is ritkán, a lánykámnak az erős illatok nem tetszenek! 6 hónapos lesz!
2010. júl. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem használtam terhesség alatt,de kb 4-5 hós kora óta újra (apától kaptam egy kedvencet megint,)így mikor befújom magam és indulunk valahova míg az őlemben van a babakocsiig vag ya kocsiig addigra Ő is olyan illatú lesz,Apa nagyon szereti!

Amúgy tényleg nem ajánlják az elején mert vannak babák akik nem viselik jól,de szerintem ez csak nagyon kis korban okozhat zavart (kb 10 hétig)

Mert amúgy a bimbóudvaron lévő mirigyek olyan illatot bocsátanak ki mint a magzatvíz illata így találják meg sötétben is a babák a cicit!

2010. júl. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!