Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Veletek volt már olyan hogy...

Veletek volt már olyan hogy akár hogy vigasztaltátok nem nyugodott meg?

Figyelt kérdés
Ma ünnepeltük kisfiam 1. születésnapját.Minden jo volt megjöttek a vendégek szétmajszolta a tortáját:-)))) ugy elvolt megsem kellet mozdulnom miatta.Aztán hirtelen egyik percről a másikra elkezdett sirni .Nem tudtam megnyugtatni semmivel.Átvittem csendes szobába ahol nincs senki csak mi ketten probáltam etetni, itatni,bekentem az inyjét.Semmi nem volt jo.Végül olyan hirtelen ahogy elkezdte abba hagyta és ment játszani.Olyan rosz volt hogy nem tudtam semmivelmegnyugtatni!!!Veletek volt már ilyen??
2010. júl. 18. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt, de én tudtam, miért sír szegény vigasztalhatatlanul (megcsípte egy méh). Szerencsére imádta/imádja a pancsolást, ezért készítettem gyorsan egy fürdőt, beletettem és már hallgatott is:)
2010. júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Őt nem csipte meg semmi igazábol még mmost sem tudom mi lehetett vele mert ült játszott az uj dömperrel és hirtelen elkezdett siirni.Nem csipte be az ujját nem történt semmi nem is tudom teljesen megijjedtem ugy sirt szegény.Nagyon rosz volt.Bár tudnám mitől sirt.
2010. júl. 18. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is egyszer úgy jártam, hogy egyik pillanatról a másikra úgy elkezdett sírni, hogy semmivel sem tudtam megnyugtatni. Már mindent próbáltam,etetni, itatni, stb. semmitől nem nyugodott meg. 10 perc ordítás után vettem észre a hólyagot az ujján. Hát odacsípte a babakocsiba.Lehet, hogy te se vetted észre és becsípte az ujját.:-)
2010. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is arra gondolok, hogy mégiscsak érte valami kisebb baleset amit nem vettetek észre

az én kicsim kapott egy műanyag kerti hintát, hintázott benne, aztán apa kivette, és éktelen sírásba kezdett, először azt hittük vissza akar menni, de nem és nem tudtuk mi történt, és este vettük csak észre, hogy becsípte a karját ahogy apa kivette, véraláfutásos is lett neki :(

2010. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is nézegettem neki az ujját meg a kezét de nem láttam raja semmit.Nem tudom mi történt!!!!!
2010. júl. 18. 22:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Három hónapos volt, amikor elkezdett sírni, mert elállt a zenélő forgó. Felhúztam, de csak tovább sírt. Úgy belelendült, hogy felvettem, ültünk, álltunk, feküdtünk, nem volt jó. Rázogattam, sétáltunk, babakocsiba tettem, tologattam, etetni próbáltam, pelust cseréltem, öltöztettem, fürdettük (ezeket mind-mind szereti amúgy), majd mindent elölről... semmi nem használt! 45 perc ordítás után betettem az ágyába, mert láttam, hogy ezek után már semmit nem tehetek. Még egy negyed órát sírt, mire álomba sírta magát.
2010. júl. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csinálta így egy hónapja,most egyéves, nem jöttem rá mitől.Egyszer csak abbahagyta.
2010. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!