Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek használt bikinit?...

Vennétek használt bikinit? Azért itt kérdezem, mert szoptatós anyuka vagyok és nem akarok sok pénzt kiadni erre a pár hónapra, ha aztán ugyis kissebbek lesznek a cicik és talán én is jövőre.

Figyelt kérdés
Ha jól kimosom,pl. vanishsel az alsót főleg,akkor az steril,vagy mivel mossam ki?
2010. júl. 19. 12:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én nem vennék, én a kínaiba vettem egyet, nagyon olcsón. Jó volt még a köv. nyáron is, amikor szoptattam.
2010. júl. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Esetleg felsőt igen, alsót biztos nem. Inkább vennék valami olcsó egyszerű fürdőruhát. Nem tudom ahol laksz van-e rá lehetőség, de néhány nagyáruházban lehet kapni külön alsót, felsőt.
2010. júl. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen, az alsót mindenképp külön venném én is. Azon a tájon úgysem lesznek oyan nagy változások, és később is fogod tudni használni.
2010. júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én vettem, semmi bajom nem volt tőle. Egyébként most is éppen azt keresgélek teszveszen, mert a tavalyiba nem fér bele a cicim. :) Sajnos a gyes-ből nem nagyon telik több ezres fürdőruhára :(
2010. júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok mami,de ha szoptatok,ha nem,nem vennék.Más cuccom van turiból,nincs is velük gond.

Kínain,piacon 500 Ft-ért veszel,alkudd le.Odaadják sz**** -ért,h***-ért.

Ha mégis emellett döntesz,akkor alaposan főzd ki,ha lehet.

2010. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, az alsó olyan, mintha valaki más bugyiját kezdenéd hordani. Hiába mosod akármivel, én nem tenném... ki tudja, milyen igénytelen nő használta eddig, lehetett akármilyen gombás, belepisilt (amit ugye gyakran megtesznek a Balatonba, stb, stb.)... szóval inkább nem.

Nekem is nagyon kevés az a pénz, amit kapok, egyedül nevelem a kislányom és minden forintot meg kell fogni, de ha már mentek strandra, vagy nyaralni, ahova fel tudod venni a fürdőruhát, akkor ez a párezer forint szerintem férjen bele a nyaralási költségvetésbe, nekem ez a véleményem!

2010. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen,nekem is van onnan,jól kidörzsöltem az alsót vanish-el ugy ahogy irtad,aztán kimostam kézközt a felsöjét és az alsót is aztán még egyszer a mosógépben is,és nincs töle semmi bajom,ugyh nyugodtan megveheted szerintem!


Én is néztem a kinai üzletekben is meg a piacon is,de 3000ft alatt nem találtam!:(

2010. júl. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát ha van időtök és lehetőségetek,látogassatok ki valamelyik pesti kínai piacra.Komplett ruhatárat lehet venni,semmi pénzért.De nem szabad elvinni azon az áron,minél lejjebb kell alkudni.Odaadják vagy felajánlják,hogy azon az áron kettőt vihetsz.
2010. júl. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

3000 ft annyi, hogy kétszer nem a strandon ebédelsz, hanem viszel szendvicset.

Amúgy én úgy értelmeztem, hogy "sok pénzt" nem akar kiadni, de azért merthogy úgysem használja majd ki később, csak az idei nyárra kell.

Szóval így azért ezt a pár ezer forintot tényleg megéri szerintem, de ha ennyit sem akarsz rákölteni, akkor vehetsz használtat is. De a kérdésedre válaszolva... én nem vennék.

2010. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
Vennék és vettem is használtan! Ki van mosva fertőtlenítve. A strandon ha belepisilnek a fürdőruhába (mint ahogy itt valaki írta) akkor nem a fürdőruhára kell vigyázni hanem nem kell strandra menni, ugyanis amíg a fürdőruha fertőtlenítve van addig a strand vize tele van pisivel mégis beülsz, nem? A pisis vízbe ülsz a ragyogó új fürdőbugyidba!
2010. júl. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!