Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhességi övterelőt kocsiba...

Terhességi övterelőt kocsiba használtatok? Hol vettétek, milyen márkájút, mennyiért? Szabásmintát találni vhol hozzá? Milyen pozitív és negatív tapasztalatok vannak? Olcsón hol tudnék venni, esetleg kölcsönözni?

Figyelt kérdés
azért ide írtam ki,mert ti már túl vagytok a terhességen.
2010. júl. 19. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem használtam, sok kismama volt akkoriban a környezetemben, de egyik sem használt.

Be voltam én is sózva, mikor megláttam, hogy van ilyen, de végül mivel egyik sem vett, én sem vettem.

2010. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi a soroksári Baby Outletben vettük, ha jól emlékszem 8.000 Ft-ért BeSafe övterelőt. Néztünk Vaterán is, de újonnan ugyanezt volt, hogy 10.000 és 12.000 Ft-ért is kínálták. Szabásmintáról nem tudok, viszont használtat lehet venni, szintén a vaterán. Nekem bevált, persze az elején szokatlan volt.
2010. júl. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Nem használtam, valahogy a hasam alá raktam az övet

bárelni is itt tudsz Bp-en

: [link]

2010. júl. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Volt.

Nekem BeSafe volt, szerintem nem is érdemes mást venni, ha a biztonság is lényeges, nemcsak a kényelem. Ez a cég egy csomó tesztnek alávetette az övterelőt, masszív anyagból készült, a pántjai olyanok, mint a biztonsági övé.

Nem is olcsó, ha kapsz használtan, akkor bátran megveheted, mert ezeket elég nehéz elnyűni.


Láttam tesz-veszen, vaterán, hogy készítenek ügyes varrónők is, háááát azon kívül, hogy szépek, dekoratívak, mást nem tudnék róluk mondani.

Ha biztonságban akarod tudni magadat és a babádat, akkor ne ilyeneket vegyél, és ne akard te magad elkészíteni házilag. Ne adj Isten van egy baleset. Amíg a rendes biztonsági öv megtart, addig ki ad garanciát arra, hogy ezek a házilag készítettek is megvédenek.

Szerintem ha már valaki rászánja a pénzt, akkor ebből sem érdemes olcsót venni, ugyanúgy mint a gyerekülésből. Ez olyan dolog, amin nem érdemes spórolni!!!(Ja, és utána el tudod majd adni, ha már nem kell.)

2010. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2010. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is BeSafe-t használtam. Teljesen meg voltam Vele elégedve.
2010. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
akik be-safet használtak nem adnák el?
2010. júl. 19. 22:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Dehogy nem! Épp ezen gondolkodom napok óta, hogy eladom. Nekem Besafe van. Eladnám!
2010. júl. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kedves utolsó,írj privát üzit,hogy mennyiért adnád el és mennyi lenne a postaköltsége?
2010. júl. 19. 23:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Én a vaterán vettem 2500 Ft-ért, egy csaj varrta, és ezzel foglalkozott, több színben is gyártott. Aztán sajna elhagytuk valamikor, így már nem tudom továbbadni. Nézz körül ott is!

Meg is találtam Neked, ilyen volt:

[link]

2010. júl. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!