Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napközben ebben a hőségben...

Napközben ebben a hőségben nagyon nehezen alszik el a babám. Nagyon álmos, dörzsöli a szemét, tépi a fülét (ha álmos mindig tépkedi). Nektek mi vált be altatásra? 10 hónapos

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:

amikor ezt tette levittem egy körre a babakocsiban ott mindig bealudt itthon a lakásban hiába simogattam az istennek se aludt el...


szóval én úgy oldottam meg hogy amibe épp volt levittem a babakocsiba és nekem is össze volt készitve a babás táskám csak a vállamra vettem és mehettünk aztán amig aludt bevásároltam vagy csak sétáltam egy jót. ilyenkor akár két órát is elaludt .


próbáljátok ki! egy kis textil pelust kell a babakocsi elé csiptetni hogy ne süssön a szemébe a nap de ez is érdekes mert volt hogy nagyobb volt és nem volt álmos de séta közben azért aludt el mert a pelus nem volt lennt a kocsiban és a szemébe sütött a nap egyszerübbnek látta becsukni a szemét és bealudt....

2010. júl. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A türelem.Fél órát is simán mellette ülök,mire elalszik.Aztán kismilliószor ébred egész hajnalig,amíg le nem hűl a levegő.Néhány nap és lesz klímánk,attól várom a megváltást.Meg a hidegfronttól...(bár holnap,holnaputánra ezer fokot mondanak megint)
2010. júl. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szintén 10 hónapos lesz. Ha látom, hogy álmos, kezdi dörzsölni a szemét, akkor még minimum 10 percet, inkább 15-öt még játszok vele, "fárasztom". :) Aztán besötétítek a szobájában, beviszem, leteszem az ágyába, becsukom az ajtót, és kijövök tőle. Most is még egy percig nyögdécselt, altatta magát, aztán elaludt. 27 fok van egyébként a szobájában, egy pelus és egy ujjatlan body van rajta.
2010. júl. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg szoktam fürdetni alvás előtt nappal is. Garantáltan elalszik 20 percen belül. Nekem anyukám adta ezt a tanácsot és bevált. Délelőtt és délután is fürdik egyet és olyan jókat alszik utána.
2010. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is azt a módszert alkalmazom, mint Banyuci, kombinálva az alvás előtti fürdéssel, és egy kis popsi pacskolással. 8 és fél hónapos a fiam.
2010. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!