Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit használtok a babátok...

Mit használtok a babátok fürdetésénél, amikor már nem a felírt gyógyszertári fürdetőt használjátok? Meddig használtatok kimondottan babáknak gyártott fürdetőt?

Figyelt kérdés
A kislányom most két éves. Egy éves korában hagytuk abba a felírt gyógyszertári fürdető használatát. Azóta Johnson's babafürdetőt teszek a fürdővizébe. Mikor lehet áttérni nem babáknak készült termékekre? Ti mit használtok?
2010. júl. 21. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

mi csak akkor használtuk a gyógyszertárit amikor száraz volt a bőre kicsinek aztán mivel az egész család a pettyes baba tusfürdőt használ - nem babatusfürdőt- igy ő is azt használja és baba sampont

a mandulás illatut... igy nem kell mindenkinek külön venni tusfürdőt hanem egyet használunk

2010. júl. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
az en fiam 3 eves mult es kb egy eve a baba tusfurdovel zuhanyzunk vagy a habfurdovel furdunk en is ezt hasznalom nalunk nem okozott semmi gondot,sampont meg a babatol a gyerek valtozatot azert mert az konnymentes:)
2010. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Baba termékeket használunk, és az ismerőseim is ezt használják! nem hallottam még olyat akinek vmi baja lett volna tőle!
2010. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is használok Baba tusfürdőt, akkor lassan átszokunk arra.

A tusfürdővel ugyanúgy mosdatjátok a gyereket, ahogy magatokat, vagy inkább habfürdőt raktok neki a vízbe?

2010. júl. 21. 18:20
 5/14 anonim ***** válasza:
Baba orchidea tej és gyöngy. Nagyon jót tett! Felhígítottam vízzel, úgy még jobb.
2010. júl. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Gabit és mi ia azzal fürdünk, hajmosásra Gabi sampont. 10 éves fiam is azzal mos hajat
2010. júl. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok az ellenpélda, mert az én bőröm úgy kiszáradt a Baba termékektől, hogy alig tudtam helyrehozni. :(
2010. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
gabi édes álom fürdető, sampon, olaj-nagyon finom az illata, imádom, 3 hós korától ezt a fürdetőt használjuk.
2010. júl. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
babé omega 3y6 tusfürdőt, de a lányom bőre extrán érzékeny, ekcémára hajlamos
2010. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Alverde termékek szappanmentesek (és egyéb mástól is mentesek, amik az ú.n baba ápolószerekben mégis benne vannak). Johnson, Nivea, Baba....reklám az egész....
2010. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!