Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok első szülinapján...

Babátok első szülinapján hányan voltatok? A nagyszülőknek külön tartottátok?

Figyelt kérdés
Én azt szeretném, hogy csak 3-an legyünk ott, mint család, a nagyszülőkkel meg egy másik napon tartanánk meg. Irreális elvárás ez tőlem?
2010. júl. 22. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a napján csak 3-an voltunk és közös programot szerveztünk (Apuval szabit vetettünk ki:) ). A buli hétvégén volt, de azt is külön tartottuk családnak (nagyszülők, unokatesók) ill. barátoknak. Úgy csináljátok, ahogy Nektek jó, egyszer lesz ilyen nap, szerintem ne másoknak akarj megfelelni! Boldog szülinapot a kicsinek! :)
2010. júl. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem hiszem hogy irreális. Én is hasonlóképpen szeretném. Az én kisfiam vasárnap lesz egy éves az én nagymamámnál már megtartottuk a szülinapot kedden, a párom nagymamájához pénteken megyünk és vasárnap tartjuk itthon de akkor mi és talán a kisfiam keresztanyja + még egy barátnőm lesz itt. Túl nagy felhajtást nem szeretnék. Vettem neki két lufit, sütöttem tortát és rendeltem is, kapott már előre ajándékokat, sok fényképet szeretnénk csinálni amit majd ha lezajlik ez a szülinap szétviszünk a rokonságban. Ha szép időnk lesz akkor szombatra be van tervezve egy kisebb kirándulás is, szóval fénykép az lesz bőven :)
2010. júl. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

hárman voltunk a babánk szülinapján! Hétköznapra esett szerencsére. Utána hétvégén ünnepeltük meg a nagyszülőkkel, szombaton az egyik páros jött, vasárnap a másik páros.

Nem nagy elvárás ez tőled :) Nagyszülők ráérnek, most ez a TI ünnepetek.

2010. júl. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mi babánk szülinapja keddre esett, akkor felköszönöttük az általam készített tortával, és aznap délután feljött a két nagymama. Aztán hétvégén volt az igazi "zsúr", ahol a keresztszülők, nagyszülők, uncsitesók is ott voltak. Velünk együtt voltunk 14-en. Mindkettő nap jól sikerült. Szerintem nyugodtan lehettek hármasban aznap, és később pedig felhívtok mindenkit, aki fontos.
2010. júl. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!