Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben tároljátok a gyerekek...

Miben tároljátok a gyerekek játékait? Vagy mit használtok játéktárolónak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Polc,mit elér és az ő korának megfeleő játékok vannak rajta(bátjyáé volt) Pampers tárolódoboz, ikesás gurulós dobozok

A nagyfiam szobája egy játékraktár:-))), a kicsi (16 hós) onnan szokott megjelenni ezzel-azzal.

2010. júl. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pampers tároló (akcióban lehetett kapni -sajnos mi is csak 1 vettünk). cipősdoboz, amit öntapadós tapétával beragasztottam (színesre). és ezeket teszem a polcra. én nem vagyok rendrakós, de a fiam igen, nálunk az is egy játék hogy mindent elpakolunk. (én nem élvezem)
2010. júl. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A nappaliban van egy hálós, rugós (ikeás) játéktartó, ott a legkedveltebb, leginkább használt játékok vannak.

A szobájukban 4 fonott kosár/doboz van 2 polcra rakva. Ott az összes többi játék van, nagyjából rendszerezve. Pl: plüssök, rágókák, nagyobb babáknak valók, könyvek.

2010. júl. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

első

A plüssállatok, figurák ikeás hálós lógós tárolóban vannak

2010. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bea24 ***** válasza:
Ikeás, hálós, felfüggeszthető tárolóban.
2010. júl. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyelőre rózsaszín lavort vettem, de ahogy nő, egyre több lesz a játéka úgy tárolódoboz, polcok.
2010. júl. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van 3 henger alakú tárolónk (kutya, béka, garfield) - rengeteg játékot elnyel:

[link]


És ma vettünk egy 3 fiókosat a kirakóknak és egyéb apródarabos játékoknak:

[link]


curver boltban vettük 9900 helyett 6200 Ft volt.

2010. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!