Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül a DM-es babylov...

Mennyibe kerül a DM-es babylove pelus? 12 kilós fiamra hányas méret kell?

Figyelt kérdés

Még ha azt is megírnátok hány darab van egy csomagban, nagyon hálás lennék! :)

Előre is köszi a válaszokat?


2010. júl. 23. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:

4-es maxi plus 2149 forint

asszem 40 darab van benne

ha most beváltasz pontot, minden beváltás mellé jár egy ajándék 10%-os kupon.

Tehát ha vbeváltod a 50 potos füzetet, kiveszd belőle joker termék kupont(25%), és utána még beváltod a 10-os blokkvégit is, már jól jöttél ki nagyon.

iyg 1450 re jön ki egy csomag(36 ft darabja)

2010. júl. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


a törlőkendők után van a linkben

84 db osnak irja a brossura de a dobozos maxi ban 2x48 db van pontos árat nem tudok de asszem 38-40 ft.-ra jön ki db.ja

négyes

méret való neki...


ez is nagyon jó:


[link]


remélem segitettem

2010. júl. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előzőnek: a 4-esben a Jumbo dobozban 2*42 van! Tuti, azt veszem mindig. Asszem 3850 Ft. 7-18 kilóig írják, a 18-at igencsak kétlem...
2010. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A Maxi (7-18kg)(4es) dobozos csomagban valóban 84db (2X42db)pelus van. 3849 Ft belőle 1 csomag. Én is az 50 pontos kuponfüzet joker kuponjával veszem mindig, így 34Ft-ra jön ki darabja.

Az én lányom 9kg és még szerintem sokáig jó lesz rá ez a méret, de a barátnőm leányzója olyan 10,5-11kg körüli és már a Maxi plus méretet hordja.

...Mint minden más pelenkánál itt is sokat számít a babád testalkata ;-)

Nincs az ismerőseid között vki, aki tudna adni neked 2-3db-ot a Maxiból, vagy a Maxi plus-ból kipróbálásra?

Ha nincs, akkor ...én a helyedben vennék egy csomag Maxi plus méretűt, és ha nagynak találnám, akkor eltenném későbbre és vennék utána Maxit belőle... így még mindig jobb, mint ha nyakadon maradna egy csomag kicsi pelus!


Remélem a te babádnak is jól szuperál majd a Babylove pelus :-)


Szép hétvégét és jó babázást!

2010. júl. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek! Akkor lehet hogy a Maxi plust veszem! Az én fiam elég duci, vagyis inkább úgy mondanám hogy combos a drágám! :)

Köszi mégegyszer is mindenkinek!

További szép napot!

2010. júl. 24. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!