Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyaralás 14 hónapos kiscsajjal...

Nyaralás 14 hónapos kiscsajjal? Bulgáriába megyünk. Tapasztalatok esetleg?

Figyelt kérdés

Reggel-este még tápszert/babatejet iszik. Szállodába fel tudom forralni neki a vizet, vagy vegyünk kinnt babavizet?

Pelust csak nem viszek egy hétre valót, ha voltatok már így nyaralni, ott beszereztetek neki dolgokat?


2010. júl. 24. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A kisfiam 1.5 éves volt, amikor ajándékba kaptunk egy hévízi egy hetes nyaralást. Nagyon sokat aggódtam, hogy mi hogy lesz, de semmi okom se volt rá. Alvási időben indultunk, ebéd után (450 km-t autóztunk), autópályán mentünk, hogy haladjunk, és akkor ébredt fel, amikor már csak 80 km volt hátra. Első éjszaka sokat forgolódott, de nem ébredt fel, utána aludt mint a bunda. A hotelben volt vízforraló, én ott forraltam a vizet, tápszert vittünk, pelust a Dm-be vettünk.

2010. júl. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

szia, ezt én írtam ki, olvasd el. nem akarlak megijeszteni, meg semmi ,csak infónak.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menjetek! Mi most voltunk az 1 éves kisfiammal Ausztriába és utána Horvátországban. Semmi gond nem volt, pedig Ausztriában nagyon sűrű volt a napi program. Ha fáradt volt a kocsiban vagy a babakocsiban aludt. Jó nyaralást, ha mentek!
2010. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Igaz mi repülővel megyünk. Ezért lennék arra kíváncsi, hogy normális pelust, babakaját tudok kinnt venni? Hogy ne kelljen egy hétre valót vinni. A szállodákba vajon segítenek vizet forralni, stb...

Lenne ilyen tapasztalat?

2010. júl. 26. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!