Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki nem vásárolt be hetekre...

Aki nem vásárolt be hetekre előre, és egyedül van 1 babával, hogy vásárol be?

Figyelt kérdés
Segítség, nagyszülők, apuka nincs a közelben. Kénytelen vagyok vinni a babát is, mégha az emberek meg is szólnak.
2020. márc. 16. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Én ebben az esetben vagy megkernem egy barátnőm a bevásárlásra, vagy a gyerek vigyazasra, vagy szomszéd vigyazhatna rá, esetleg házhoz szállítás (ilyeneket h WC papír, mososzer simán tudod rendelni), talán kaját is tudsz még rendelni, de nem tuti.


Vagy apuka bevasarol nektek és elviszi. Az a min. hogy ebben az esetben segít.

2020. márc. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyilván a babával együtt. Amúgy meg lehetne kerni ismerőst, szomszédot, esetleg ha van rá lehetőség, online rendelés...
2020. márc. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha van választási lehetőség, olyan boltot választanék, amibe nem nagyon járnak az emberek. Példa: Nálunk van Auchan, mellette Aldi, de az emberek 80%a az Auchanba megy. Ezért én elkezdtem Aldiba járni, hogy kevesebb legyen az esélye a vírus hazavitelének (nyilván így is van esély). Most nem nagyon érdekel, hogy Aldi tusfürdővel fürdünk..

És lehetőleg ne nagyon nyúlj hozzá amíg vásárolsz. Ha kimentél, töröld át a babakocsi fogantyút, a kezed vagy ha nyugodtan fekszik akkor csak otthon nyúlj hozzá miután kezet mostál.

2020. márc. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi pld a tescoból rendeltük online.Már csütörtökre itt is lesz, amúgy pénteken rendeltünk szóval rá kell számolni egy hetet erősen.Ha nincs kiszállítás nálatok akkor viszont vagy a párod vásárol vagy mentek ti.Én ezt a bízzuk a gyereket a szomszédra verziót se tudom megvalósítani, akikkel jóban vagyunk majdnem 70 évesek, cukorbeteg az egyikük.Őket se akarom bajba keverni..Ha hazaértetek a boltból cserélj ruhát a babádon és a kezét,arcát most meg rendesen.Szerintem ezzel megtetted a megtehetőt.
2020. márc. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Tesco online, csak ajánlani tudom.
2020. márc. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak húst ne vegyetek onnan, én már ráfáztam :D :D :D
2020. márc. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Tesco online nincs mar hely marciusra,felejtos :(
2020. márc. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Babakocsibol nem jon ki a gyerek, ha alszik meg egy pleddel is le lehet takarni (oldalt kis levegő nyilas azért legyen).

Gyors bevásárlás, ne allj le beszélgetni, haladosan vegezz, ha ki értél , kezfertotlenites es a babakocsi tolokarjat is töröld at.

2020. márc. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!