Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hetes baba zöldet kakil. Mi...

9 hetes baba zöldet kakil. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 9 hetes kislányom napok óta zöldet kakil. Ma volt szerintem hasmenése is ami után nagyon megijedtem..

Kb másfél-2 hete folyton nyáladzik, rágja a kezét, folyton nyálbuborékok vannak a száján.

A közérzete változatlan, nem lázas.

Mikortól kell aggódnom? Mindenhol azt olvastam, hogy nem probléma, ha zöld a kaki.

100 %-ban anyatejes baba.


2020. márc. 29. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokat eszik/sok a tej. 😊 Nekem is volt ilyen időszak, majd visszaáll.
2020. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megváltozott a bélflórája, rothasztó baktériumok kerültek előtérbe.
2020. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló :)

Ez nagy probléma? Tehát ezzel forduljak orvoshoz vagy teljesen normális?

Első baba szóval mindent túl parázok.😅

2020. márc. 29. 18:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Tùl gyorsan halad vègig a kaki az emèsztőrendszerèn ahhoz, hogy a zöld epefestèk felszívòdjon. Ha őt nem zavarja, akkor nem gond, ez nem kòros. Okozhatja az, hogy sok laktòzban gazdag ,,első" tejhez jut, vagy a nyàladzàs (sok nyàl lenyelèse is). A fogak àttörèse előtt màr hònapokkal èrezheti mocorogni a fogcsiràkat, azèrt raghatja a kezèt.
2020. márc. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kislányom tápszeres, de azt a minimális mennyiségű anyatejet is megkapja amit ki tud belőlem facsarni. Egyszer zöld egyszer sárgás neki. Én úgy tudom teljesen normális így nem is aggódom miatta. Amikor zöld, a szaga is teljesen más
2020. márc. 30. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5, az anyatejtől alapesetben sárga, sok tápszertől pedig eleve zöld (pl: a bebára rá is van írva)
2020. márc. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!☺️
2020. márc. 30. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!