Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fajta tápszert, tejpépe...

Milyen fajta tápszert, tejpépet, bébiételt, babakekszet eszik a kislányotok/kisfiatok?

Figyelt kérdés
Mennyi idős és mekkora (súly, hossz) a gyermeketek?
2010. júl. 26. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:

6 hónapos múlt a lányom 17-én. Milupa Milumil Ha2-es tápszert eszik reggel, délután és este. Délelőtt gyümölcs, lehetőleg frisset, egy kis babakeksszel, Majd ebédre főzeléket kap, legtöbbször amit én csinálok. Eszik almát, körtét, meggyet, szilvát (miniálisan), barackot, banánt, zöldségek közül: krumpli, répa, cékla, petrezselyem, sütőtök, cukkini. Mostanában kipróbáljuk a borsót is paszírozva. Kap már húst is, általában csirkemellet. Az üveges bébiételeket nem igazán szereti, kivéve a sütőtököt, jobban megeszi, amit én csinálok. A fentieket szoktam vegyíteni, kapott már rántásos főzeléket is, de nem minden nap adok neki lisztes rántást. A kedvence a húslevesben főtt zöldségek kis husival, és a sütőtök. tejpépet még nem adtam neki, elégnek bizonyul a tápszer, abból sem eszi meg a 200 grammot, mégis alszik este 9-től reggel 7-8-ig. Inkább tejterméket szeretnék majd adni neki, amikortól már lehet.

6 hónaposan mérték, akkor 65 cm és 6,8 kg volt.

2010. júl. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6 hós a kislányom, Beba HA Pro 1-est eszik reggel-este, a kajáját napközben a Milupa rizspéppel sűritem, 70 cm, és 8,5 kg, kis gombika, de most hogy nagyon mozgolódik így hamar lemegy róla a pufiság.
2010. júl. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

10,5 hónapos a fiam

tejpép milupa vaniliás tejbedarapép vagy babylove vaniliás bio tejpép

joghurt nestle babajoghurt

én főzök neki, de most akciós volt a rossmanban a kecskeméti 220 grammos bébiétel,feltankoltam belőle,feljavítom egy kis hússal, és két evésre elég egy üveg.így olcsóbban jön ki, mintha az egészet én főzném.

babapiskótát eszik néha manner márkájút

tápszert nem eszik,még anyatejes

2010. júl. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok 8500 gramm és 76 centi
2010. júl. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

pár nap múlva tölti a kisfiam a 14 hónapot, 11,75 kg és kb 81-82 cm. Az én kisfiam nem régóta eszik tápszert, mert 11 hónapos múlt amikor azt mondta, hogy nem kell a cici. Tápszerből a Nestlé Beba, Mildibé Juniort szereti, a tejpépet mostanában már nem annyira szereti mint eddig, ebből is a nestlét vettem neki mindig.


Egy éves kora óta egyre inkább azt eszi amit mi, ha nagyon olyan az ebéd, ami nem neki való akkor adok neki bébiételt, illetve halas bébiételt adok neki, mert azt ritkán csinálok.(Hipp, kecskeméti), és a spenótos, lencsés nestlé junior menüt is szereti.


Leibniz Zoo kekszet imádja, egyébként nem sűrűn adok neki ilyeneket, például kimondott babakekszet soha nem evett, a babapiskótát régebben evett, de már ezt sem nagyon szereti.

2010. júl. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13 hónapos: milupa 3 nem gyümölcsös tápszer, tejpépet néha vacsira: nestlé vagy miupa, bébiétel: hipp univer, hogy változatosabban étkezzen, általában én főzök, vagy gyümölcsöt, joghurtot kap. Babakekszet kap: fosfovit (sparban), meg nestlé alete keksz (müller). Evett már hipp gyermekkekszet is. Napi 2-3-at kap. 80-as ruhái vannak, 9.3 kiló, kislány.
2010. júl. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok!

Az én lányom 6 hónapos milupa milumil 2 tápszert eszi,a tejpép szintén milupa vaníliás vagy gyümölcsös. Bébiétel hipp, csak akkor kap ha nem tudok neki főzni. Babakeksz milupa. Hossza: 68 cm, súlya: 7200gramm!

2010. aug. 8. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!