Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, hogy nem drága márkás...

Baj, hogy nem drága márkás cipőt veszek neki hanem pár ezer forintosat bababoltba?

Figyelt kérdés
Nem tudom igazából, hogy ártok-e neki vele, de sajnos anyagilag sem nagyon engedhetem meg a drágábbat, és 1-2 hónapos használatra nem akarok olyan drágán venni. Közepesen kemény a talpa és tud is benne szépen járni, de amikor kaptunk egy márkásabb cipőt azt sokkal jobban szerette csak már kinőtte. Ugye nem ártok vele?
2010. júl. 28. 12:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Szia!


Én teszveszen, vaterán veszek használt márkás cipőket, a bolti ár 3-adáért, 4-edéért. (soha nem agyonhasználtat, vettem már vadi új siestát 3000-ért, mert átnőtte a gyerek, stb.) ki lehet fogni szinte újakat piri pénzért.


Ha mindenképp újat akarsz, arra figyelj, hogy mindig csak valódi bőr cipőt vegyél (műbőrt ne), én harántemelős párti vagyok, de erről is megoszlanak a vélemények, puha-hajlékony talp.


Mi sem engedhetjük meg a 10 ezres siestát, meg superfitet, de így megkapom olcsóbban és mégis szépet és jót hord a kislányom.

Vagy vannak olcsóbb márkák, a Maus tanoda, is aránylag jó, és nem drága.

2010. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
a bama cipők sem olyan drágák, Renoban szoktuk venni, de szerintem is inkább használtat vegyél, de bőrt és magas szárút-puha talpút, legalábbis nekünk ezt mondta az ortopéd doki.
2010. júl. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Használtat semmiképpen nem akarok venni, mert az előző baba lábának a formáját már felvette és többet ártanék vele.
2010. júl. 28. 12:38
 4/13 anonim ***** válasza:

Nézd meg a LeScarpe cipőboltot az Üllői úton. Kifutó modelleket is árulnak, akciós áron. Hátha kifogsz valami jó kis cipőt. S akár egészségpénztári kártyával is tudsz fizetni.

Használt cipőt én sem vennék a gyermekemnek ugyanazon ok miatt, amit te is írtál.

2010. júl. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia! Hát úgy néz ki hogy én vagyok az egyetlen aki 16 hónaposomnak nem veszek 8-10 e forintos cipőt, hanem tavasszal is a deichmannban vettem 2999 ft-ért. De pl a szandija kínaiból van, arra figyelek hogy ne legyen hajlíthatatlan kemény a talpa :) és tartsa a lábát.
2010. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Most jobban utána olvastam annak a cipőnek amit venni akarok. Zetpol márka és nagyon olcsó és csak dicsérik.
2010. júl. 28. 13:27
 7/13 anonim ***** válasza:

A zetpol nem az a vászoncipőmárka?


Az lehet, hgyo jó, de csak nyáron, ősszel-tavasszal esős időben nem tudod ráadni.

2010. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen,de most jó lenne a vászon is és van belőle bőr is.
2010. júl. 28. 13:45
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tavasszal vettem egy 12000ft-os Ciciben cipőt.Tényleg gyönyörű,mindenki dicséri,de a szandiját már 3000ft-ért vettem a Deimankban.Azt is dicsérik és ugyanugy szeret benne menni.Őszintén már én is megbántam,hogy ennyi pénzt kiadtam azért a cipőért,mindenki azt mondta az első cipő fontos,hogy milyen legyen.Vettem már azóta piacon is torna cipőt neki,és krokis papucsot.Semmi baj nem lesz ha a cipő nem drága,szerintem az a lényeg,hogy uj legyen.
2010. júl. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
Hát, fogtam a fejem 1-2 választól!!! Csak új cipőt, jól látod, az okok ismertek! Nekünk az ortopéd orvos és a gyógytornász is az alábbi márkákat ajánlotta: Asso, Linea, Siesta, Ciciban, Dr. Leo. Ezek közül az Asso talán a legolcsóbb, ennek a szandikáit már 4-6000 Ft körül megkapod, neten több olyan üzlet is van, ahol mérethiányos készlet miatt olcsóbb. A Dr. Leo az orvosi műszeres és gyógynövényes boltokban szokott előfordulni, ilyenkor már ott is vannak akciók. Az olcsó cipővel az a baj, hogy nem olyan megerősített a kérge, nem tartja úgy a bokát, ami miatt akár a csípőcsont is deformálódhat, de kb 10 éves korra szinte garantált a lúdtalp is, vagy továbbromolva gerincferdülés! Ezen nem érdemes spórolni, inkább vegyél drága, márkásat és add el ha kinőtte, mindig lesznek olyanok, akik megveszik a használtat.
2010. júl. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!