Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet tisztítani az első...

Hogy lehet tisztítani az első fogakat? Most bújik ki az első fogunk, és szeretném megóvni attól, hogy tönkremenjen. Mit javasoltok? Ti, hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
míg csak 2 fogunk volt, azokat gézzel minden fürdéskor áttöröltem. Utána már mostuk. Babafogkefével és Nenedent fogkrémmel. Ez a fogkrém babáknak van.
2010. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Közös fogatok van? :D
2010. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Fogatok?
2010. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért gond,hogy így írja???
2010. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Látom a pontjaimon, hogy amit írtam azt megbocsáthatatlan bűn. Kicsit lazábban gyerekek, nem kell mindjárt infarktust kapni...
2010. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Választ szeretnék erre a kérdésre, mert engem is érdekelne!
2010. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első szerintem tökéletes válasz.
2010. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igaza van a második hozzászólónak, engem is idegesít ez a fajta többesszám használat, max. én nem teszem soha szóvá, ha valaki így használja, ám legyen. De az gyerekes és röhejes, hogy hopp, valami nem tetszik az egyik válasznál, már le is pontozom, hopp!!!! És gondolom csöndben vállon veregeti magát a lepontozó, hogy most ő micsoda szuperjófej volt... hát szánalom...


Na de a kérdésre is kell válaszolni, hogy hasznosak legyünk: tehát, az első 4 fogacska volt kint (nagyjából egyszerre bújtak ki), amikor mosni kezdtem őket, rögtön fogkefével és szintén Nenedenttel. Viszont el kellett telni pár hónapnak nálunk - hiába tanítgattam, hogy hogyan kell - míg megtanulta, hogy nyissa ki szépen a száját, hogy meg tudjam mosni rendesen. Magának még nem csinálja, annak mindig az a vége, hogy "megeszi" a fogkrémet és rágja a fogkefét. Én a DM-ben vettem babafogkefét, 3 db van benne, van benne gumifejű is, és ha azt rágcsálja, már elvileg az is tisztítja a fogát. De sajnos a fogak és azoknak az állapota/romlása sajnos genetikailag kódolt (plusz még egyéb szervezetben történő folyamatokhoz is köze van), sokat segít a gondos szájápolás a megelőzésben, tehát nagyon fontos, de kikerülni nem lehet, ha valamiért gyorsan kezdenek romlani a fogai, sajnos.

2010. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg úgy írja ahogyan akarja okoskodó, begyepesedett népség. :)
2010. okt. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy úgy írja, ahogy akarja! Attól még lehet nevetséges, te, igénytelenség-párti...
2010. okt. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!