Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell a kisfiú fütyijét...

Mikor kell a kisfiú fütyijét húzni? Mindenki mást mond van aki 1 éves kort védőnő fél éves kortól mondta.

Figyelt kérdés

2020. máj. 30. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

5 hónapos a kisfiam, születésétől kezdve húzom neki. Nekem ezt a gyerekorvos mondta, a védőnő 1 évet mondott.

Nem bánom, mert szépen feljön neki, remélem később se lesz gond

2020. máj. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Nekünk azt mondta a védőnő, lehet próbálgatni de erőltetni nem szabad. Ha nem enged hát nem enged. 1 éves kor körül kell engednie
2020. máj. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm kisfiam 3 hónapos.
2020. máj. 30. 10:25
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Soha nem kell. Ez a legújabb ajánlás.
2020. máj. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
2 éves korig nem kell. Gyerekorvos mondta.
2020. máj. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Akkor kell, mikor màr magànak tudja hùzni. Te ne piszkàld.
2020. máj. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
A fiúknál életkori letapadásról beszélünk, ami idővel magától feljön. Addig kell hátrahúzni a bőrt, ameddig magától jön, így megmosod neki. De ezen felül semmi mást nem kell tenni. Elég egy rossz mozdulat, berepedezik és csúnyán hegesedik. Semmi szükség erre. Piszkálás nélkül is fel fog jönni, ha pedig nem, akkor orvos megoldja. De ez nem attól függ, hogy piszkálják vagy sem.
2020. máj. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

Én nem huzogatom, de szerintem a fiamnak szűkülete van

Nem letapadva van neki, hanem nincs lyuk

2020. máj. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a gyerekorvos azt mondta, hogy "a szülőnek nem kell húzgálni, majd fogja ő magának eleget"
2020. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Azért, hogy ne tapadjon le a fitymája, és később gond nélkül fel lehessen húzni. Van aki azt mondja minden pelusozásnál kell, de elég szerintem fürdetéskor. A többit megoldja ő. Legalábbis az én fiam amint lekerül a pelenka piszkálja, sőt gyakran le is szedi a pelust, hogy játszhasson vele.
2020. máj. 31. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!