Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kisbabát le lehet...

6 hónapos kisbabát le lehet fektetni esti alváshoz már 18 óra körül?

Figyelt kérdés
Kisbabám 3-4 hete már csak kétszer alszik napközben és este 19-20 óra között alszik el. Viszont ma úgy jött ki valahogy a napunk, hogy már 14.20 óta ébren van (holott 16 körül szokott kelni du., de reggel korábban indult a napunk a megszokottnál). Már látom rajta, hogy kezd fáradni és gondoltam, hogy nem bírja ki 19-ig, így próbáltam lefektetni, de akart egy rövidet aludni. Most Apával játszanak, de egyre nyűgösebb. Ha most elalszik, akkor viszont 22-ig olyan lesz, mint a csík... :)) Szerintetek fürdessem és fektessem ma le hamarabb, akár már 18.30-kor? Nem fog így hajnalban kelni? Van, akinek 12 órát is alszik éjjel a kisbabája 6 hónaposan?
2010. júl. 31. 17:52
 1/4 A kérdező kommentje:

jav.

próbáltam lefektetni, de NEM akart egy rövidet aludni

2010. júl. 31. 17:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem majd meglátod mennyire lesz elpilledve, ha nagyon nyűgös akkor hamarabb megfürdeted és vagy elalszik vagy nem. az én lányom gyakran a fürdéstől feléled és ugyanakkor alszik el mint általában. az én lányom hat hetes korától nyolc hónapos koráig éjjel 12 órát aludt.
2010. júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fektesd le, mert fáradt, de úgyis fel fog kelni szerintem egy pár óra múlva, bár jobb esetben nem akar majd játszani, mert észreveszi, hogy éjjel van.
2010. júl. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megfürdettük aztán 18.45-kor már be is aludt szopizás közben. Egész jól ki tudtam tolni az elalvást, bár azért nyűgösebb volt a kelleténél... :)) Kíváncsi vagyok, felébred-e...
2010. júl. 31. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!