Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valamilyen alternatíva orrszív...

Claudiaaa kérdése:

Valamilyen alternatíva orrszívás helyett?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, milyen következményei vannak annak, ha nem szívom ki a kisbabám orrát, éppen ezért teszem fel ezt a kérdést. Mivel ordít az orsziporszitól, amint kiszívtam a nóziját, újratermel mindent a sírással, ez pedig így egy ördögi kör. Nem a hangtól fél, hanem a szívástól. Láttam, hogy évekkel ezelőtt volt ilyen kérdés, remélem, azóta valaki kitalált valami más megoldást a váladék eltávolítására.

2020. júl. 15. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2020. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Ez a leghatékonyabb módja. Az ő érdekében teszed.


Amiben tudok segíteni, az egy tipp: ne csak akkor használjátok, amikor beteg és muszáj. Legyen elöl. Játsszatok vele! Ha egészséges, akkor se lesz tőle semmi baja. CSinálhatja ő neked, te neki, mindenki mindenkinek. Az enyémek pár hónap alatt megszokták és amikor szükséges volt, maguknak csinálták meg, és nézték mi jött ki. Gusztustalan, de számukra érdekes volt, hogy akkor nem volt üres.

2020. júl. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Helyette nincs jó mód. Magadat kell megacélozni. Bőg, bőg. Az ő érdeke.
2020. júl. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Hát én egy kisebbségi anyutól láttam hogy csinálta, de nem biztos hogy te is utána csinálnád, ezért nem írom le, inkább a fantáziádra bízom. Igen úgy.
2020. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A 2-es módszere nálunk is bevált. Persze olyan egy év körüi volt már a gyerek, de tényleg játéknak vette.

Addig meg gyorsan kiszívod, belecseppentesz és kész. Már vigasztalhatod is.

2020. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A problémám nem egészen az, hogy sír, hanem hogy ahogy sír, újratermelődik a váladék. :/
2020. júl. 16. 14:39
 7/8 A kérdező kommentje:
Így még felesleges az egész, de próbálom hozzászoktatni, a kisebbik kislányom már még szokta a napokban.Ő 8 hónapos, viszont van egy idősebb kisfiam, lassan 2 éves, ő viszont retteg tőle, miután olyan fél éves korában a kórházban megutáltatták vele, ahol rettentő durván bántak vele. Előtte őt is sikerült hozzászoktatnom. Esetleg valakinek van tapasztalata azzal, hogy ilyenkor hogyan lehetne hozzászoktatni? Nála a játékos mód kiesik, ha a húgának csinálom, és csak hallja vagy látja, már akkor is sírva fut el a legmesszebbi pontjára a szobának. Pedig mostmár azt is látja, hogy a kislány nem sír, nem rossz neki.
2020. júl. 16. 14:43
 8/8 A kérdező kommentje:

*meg

**megszokta

Elnézés, autokorrekt kijavította, illetve fogalmazás közben is elírtam néhány dolgot.

2020. júl. 16. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!