Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esett valaki úgy teherbe,...

Esett valaki úgy teherbe, hogy még szoptatott és nem menstruált? (Mókás lehetett várni az ultrahangokon, hogy számolják ki, mikor is fogant a tesógyerek. )

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát annyira nem vicces...


18 hónaposan választottam el a lányomat és rá két hétre lettem terhes úgyhogy az első menstruáció ami a szülés után lett volna nem is jött meg.

elmentem mert + lett a tesztem és tudtam hogy babát várok de mondtam hogy majdnem két éve jött meg utoljára.


aztán szerencse volt mert x-eltem az együttlétek napját és igy tudtam hogy mikor fogant.



másik szerencse hogy gondoltam feltöltöm a szervezetemet vitaminnal és szedtem az elevitet tovább igy nem volt gond.

2010. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az kimaradt hogy mivel még nem jött meg az orvos úgy irta a papirra hogy még szoptatok szóval hivatalosan igy van ... még annak minősültem.
2010. aug. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Abszolút nem rosszból írtam, hogy "mókás". Klassz. Irigyellek. Nekünk még kisebb a babánk, de már vágyunk a testvérkére, ezért kérdeztem. A szülés után 1x menstruáltam, kb. 4-5 hónapja, s Azaliát szedtem, amit kb. 3 hete hagytam abba... Várjuk a sikert.
2010. aug. 3. 11:29
 4/6 anonim ***** válasza:

anyósom így lett terhes, akkoriban nem volt ez gond, úgyse tudták annyira pontosan az uh-ról megállapítani:)

neki az van a kiskönyvébe írva az utolsó menstruáció idejére, hogy "előző szülés óta nem volt".

napra pontosan egy év van a két gyerek között, hát az sem lehetett vicces, ahogy mesélt róla!

2010. aug. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Carmen, ha még visszanézel, egy másik kérdésnél valakinek azt írtad, egy gyereked van.. (1 gyerek-2 gyerek kérdés..) Akkor a második mégsem született meg? Sajnálom...
2010. aug. 3. 12:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem kellett,hogy megszülessen,mert egy mostani kérdésnél azt írta a válaszában,hogy 21 hónapos a babája.Amikor pozitív lett a tesztje 18 hónapos volt a babája,tehát most kb. 4 hónapos várandós.Ha jól számolok,de majd Ő kijavít.
2010. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!