Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van mèg olyan anyuka akinek a...

Van mèg olyan anyuka akinek a babàja ott tart vagy tartott anno 10hònaposan a mozgàsfejlődèsben hogy csak gurul,hintàzik nègykèzlàb ès körbe ill.hàtra kùszik?Egyre jobban aggòdom ,neurològus màr làtta elvileg csak kicsit lazàbb...

Figyelt kérdés

#baba #Csak gurul
2020. aug. 10. 22:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

Nekem ezeket a 8 hónaposom csinálja, még húzta is a száját a mozgásfejlődést figyelő doki (koraszülött volt, kontrollra járunk), hogy fel üléssel és kúszással nem halad valami jól, tegyük többet szőnyegre mozogni, mert már lassan kellene neki.(valamennyit halad előre, de azt sem úgy "hintázó" pózban, csak húzza magát ide-oda)


Én azért elvinném másik orvoshoz is, hogy meg nézze,10 hósan azért már valamennyire csak kellene húsznia a csöppségnek.

2020. szept. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
28%
Az én babámra neurológus azt mondta, semmi baja. Mivel 7 hónaposan még fordulni sem tudott, csak elvittem Dévény-kezelésre.a gyógytornász azt mondta, feszes és már sokszor voltunk nála. 10 hónaposan forog, gurul, kúszik szépen és próbálja emelni a fenekét négykézláb helyzetbe, de még kevés sikerrel. A neurológusokban nem bízom ezek után.... az első kezelés után másnap elkezdett forogni.
2020. szept. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

11!

Voltunk màr több orvosnàl is!Amùgy azòta villàm gyorsan kùszik ès a napokban pàr lèpèst màszik,ès elkezdte magàt felhùzni dolgokra!

12!

Mi is jàrunk dèvènyre!Voltunk 2 neurològusnàl is mind 2 màst mondott😏A te babàd sem ül mèg akkor ezek szerint?

2020. szept. 18. 20:58
 14/14 anonim ***** válasza:
12. Vagyok, nem ül még.
2020. szept. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!