Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokan vásároltok a netről...

Sokan vásároltok a netről (használt) baba-gyerek ruhákat?

Figyelt kérdés
Meg vagytok elégedve? A postaköltség hogyan alakul ilyenkor? Még nem csináltam ilyet és nem tudom mennyi szokott lenni a postaköltség. Ilyenkor a vevő fizeti az áron felül a postaköltséget is, és utalás után szoktátok a ruhákat, stb. küldeni?
2010. aug. 5. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elég sok mindent vettem már így. A postaköltséget általában a vevő fizeti, ezt fel is szokták tüntetni az eladók az oldalukon. A minőségben eddig soha nem csalódtam, azt kaptam, amire licitáltam. Igen, általában utalás után, mikor az eladó számlájára megérkezik a pénz, küldik az árut. Én úgy szoktam megoldani, hogy minél gyorsabb legyen a pénz utalása, hogy eleve az eladó saját bankjában, a számlájára fizetem be az összeget. Így nem kell megvárni az átutalási időt..
2010. aug. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sokat vásárolok,és mellette sokat el is adok.A lényeget az első leírta,annyit tennék még hozzá,h az aukciós oldalakon azért érdemes vásárolni,mert látod az eladó értékeléseit,tehát nagyjából előre tudhatod,h megbízhatsz benne,egyrészt nem lép le a pénzeddel,másrészt a ruhái is olyanok,mint amilyennek leírja őket.A csalódások elkerülése érdekében inkább kérdezz mielőtt licitálsz,nyugodtan írj az eladónak ha pl olyan méretre vagy kíváncsi amit nem írt bele a leírásba,vagy a színben,anyagban nem vagy biztos,esetleg a képen látsz valami hibát.Ja,és érdemes egy eladótól több mindent vásárolni,mert így jobban megéri a postaköltség.
2010. aug. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Majdnem mindent s Vaterán/Tesz-veszen vettem!Ruhákat,kiságyat,most épp babakocsit vettem.Nem bántam meg,hogy ott vettem.Egész pici babának könnyebb venni,hisz olyan kicsin nem igazán koszolják össze a rucikat.7 hós a lányom és most már jobban oda kell figyelnem,hogy milyen ruhát veszek,hisz ebben a korban jobban koszolódik a ruha,amit lehet már nem tud kimosni az eladó!Én is adtam már el ruhákat,kádállványt stb.


Általában utalás után postáznak,amiben idáig nem csalódtam.(kopp-kopp-kopp). A postaköltséget a posta honlapján meg lehet nézni,de az eladó fel szokta tüntetni,hogy csak a vásárlás után tudja megmondani a pontos összeget,főleg akkor,ha több ruhát veszel tőle.

2010. aug. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én a huncutka weboldalról szoktam vásárolni, de mivel 800 Ft a postázási költség 10.000 Ft alatt, így inkább egyszerre több mindent veszek, hogy több legyen mint 10e Ft.

Nagyon jó minőségű angol használt ruhákat árulnak.

[link]

2010. aug. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!