Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan legyen fix napirendünk?

Hogyan legyen fix napirendünk?

Figyelt kérdés
hogyan legyen fix a napirend ha allandoan mas időpontban kel a kislanyom reggel. Tudom h az a fontos h a dolgok egymás után következzenek de ha jól tudom az is fontos h kb egy idopontban kapja a kaját. Lehetetlen betartani ha egyik nap 8kor kel a másik nap pedig 9:30.

2020. aug. 23. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy időben fekteted le? Nekem a kislányom, azért kelt más időben, mert hol előbb kicsivel, hol később fektettük le, illetve vannak olyan napok, amikor többet aludt nap közben, vagy épp éjjel többet volt fenn.

Ahogy kezdett felnőni, és 1,5-2 éves lett megszüntek ezek a gondok, és mi onnantól csináltunk egy fix napirendet...

6 éves a kislányom, és úgy látom nem történt semmi, hogy kisebb korában ezt "rá hagytuk"

2020. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
Fel kell kelteni. Gondolom egyke gyerek, akinek az igényei az elsők most a családban. A harmadikkal nem merül fel a kérdés, mert amikor a sulis órája 6kor csörög, a másik meg oviba megy, akkor a kicsi is kel, mert el kell menni otthonról. És automatikusan lesz napirendje. Az elsővel még félősek a szülők, meg lábujjhegyen lopakodnak és a szívükhöz kapnak, ha valaki azt tanácsolja, hogy "ha azt akarod, hogy 8kor keljen, akkor ébreszd fel 8kor", és ennyi a titok.
2020. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

2 nekem is egy gyerekem van. Keltene a tokom, ha aludjatok így 9:30-ig. Ez a luxus valóban csak egy gyerekig tart, ki is használom.

Kérdező. Ha az esti rutin fix és a baba nem nyugos, neked nem okoz gondot, akkor miért szeretnéd a fix napirendet? Neked kényelmetlen? Mert akkor valóban lehet opció, hogy felkelted.

2020. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3, nekünk első gyerekkel se volt részünk ebben. Fixen, magától kelt fél 6-kor, miközben mi a születése előtt fél 7 előtt sose keltünk 😂
2020. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En ugy allitottam ezt be h keltettem. Max fel ora csiszast engedtem alvasban aztan felkeltettem. Igy nagyon hamar beallt a napirend nala
2020. aug. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4 jó hat az szívás, vannak ilyen gyerekek. Egyik ismerős babája 5-kor kel minden nap és nem alszik vissza csak 7:30-kor de addigra az anyukának már kimegy az alom a szeméből. 😀 szegény.
2020. aug. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!