Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miigaz abból hogy a Bethesda...

Miigaz abból hogy a Bethesda kórház gasztro rèszén nem látnak el 1éveskor alatti babákat? Így a csecsemő osztályra kell vinnem. De már szét lett vizsgálva ultrahang, kardiológia minden. Makk egészséges. Csak keveset eszik Érdemes akkor oda vinnem?

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mennyivel született és most hány kiló? Muszáj ez a sok vizsgálat? Az én babám sem eszik sokat, de nem küldött sehová a doki.
2020. szept. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

3240 született 51 cm. 9 hónapos most 6800 valamennyi és 67 cm.

Szívem szerint én nem vinném és a szívem szakad meg.

Tegnap voltunk vérvételen azt az eredményt még megvárom. Aztán eldöntöm.

Most pàr napja eszik..rendesen..pedig semmit sem csinálok máshogy.

2020. szept. 4. 11:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hűvös lett, azért eszik. Nálunk is most jobb. Kitartás!
2020. szept. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam sem evett egész nyáron szinte semmit. Több tápszert öntöttünk ki, mint amennyit megevett. Védőnő, orvos szerint rendben van. Most kezdett el enni, hogy hűvösebb lett az idő.
2020. szept. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a gyarapodás azért nem olyan vészes szerintem. Én ha azt látnám,hogy egyébként jó kedélyű,vidám a babám nem vinném további vizsgálatokra. Várd meg a vérvételt,ami nagy valószínűséggel jó lesz és az alapján dönts.
2020. szept. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!